Receta Gatimi

Windows 8.1 Preview


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Windows 8.1 Preview

  Windows 8.1 Preview

  Kodi:
  http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/preview-iso

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  tani jam duke e shkarkuar dhe po e instaloj n'Laptop!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Flm......

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Smile Video e instalimit te Windows 8.1 Preview


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Microsoft leshon Windows Internet Explorer 10 Preview per Windows 7
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-11-2012, 02:31 AM
 2. Shkarko Windows 8 Release Preview
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-06-2012, 06:59 PM
 3. A e keni shkarkuar Windows 8 Consumer Preview ?
  Nga vaaldr1n nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 04:36 PM
 4. Leshimi i Windows 8 Consumer Preview
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 02:25 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 06:29 PM