Si te riperdorni shishet e ujit duke mbjell lule!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ide Si te riperdorni shishet e ujit duke mbjell lule!

  Receta Gatimi

  Si ne periudhė krize qe jemi, vazot e luleve nga 10 euro, sikur vėshtirė te blihen! Shikoni kėto ide mjaft interesante! perveē se kursejme diēka por mbi te gjitha mbrojmė ambientin!

  Mund ti pėrdorim pėr te mbajtur bimėt aromatike pėr gatim

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  sa te bukura,shume ide origjinale po ato kane dhe lule shume te bukura po ne trendafilin ne shishe uje sikur sbenezambaku po jo pra pergjithesisht ne mbajme lule qe duan haps te medha per te shtrir rrenjet

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ideale do te ishte pėr bimėt aromatike pėrshėmbull qe pėrdoren ne kuzhine!

  Trendafilin mund ta mbash vetem ne uje per disa dite, por jo me shume!

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Mire bere qe e tregove kete ide por kjo do pune dhe kohe nuk kemi kohe te lire qe ta humbasim me shishe kur fare mire do dilnim per kafe dhe xhiro kot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje lule per....
  Nga Enkelejda_24 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 101
  Postimi i Fundit: 06-09-2013, 05:36 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-05-2011, 04:34 PM
 3. Videokamerė rezistuese ndaj ujit
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-07-2010, 04:46 PM
 4. 10 mitet false tė ujit
  Nga EMAUS nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-07-2008, 01:29 PM
 5. Disa veti te ujit
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 04:13 PM

Etiketat pėr kėtė Temė