Do tė udhėtonit me njė tė panjohur?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 22
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Komente Do tė udhėtonit me njė tė panjohur?

  Receta Gatimi

  Sigurisht nuk po flas pėr kėtė bionden ne foto (se ne djemtė jemi gjithmonė gati pėr atė punė) por tashmė nėpėr rrjete sociale po dalin nga me te ndryshmet.
  Sipas disa statistikave mbi 80% te makinave ne autostradė kanė vetėm shoferin. Dhe dikush ka hedhur iden e udhėtimeve Low Cost.  Pra, nėse ti do nisesh vetėm (apo ke vende tė lira) nga Tirane per nė Fier, mund te marrėsh dhe nje pasagjerė/pasagjere tė njohur ne kėto rrjete sociale.

  Ju do ta bėnit njė gje tė tillė... te udhėtonit me njė tė panjohur?

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  qit nusen e kisha mar n'shpin e per tjerat s'po di...

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  per vete nuk do te udhetoja me nje te panjohur ,shpesh keto historite me te panjohur sjellin vetem fatkeqesi ,kam kuptuar qe njerezit ndonjeher mund te jene vertet shume te lige prandaj une per vete sido qe te ishte do tia kurseja vetes

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Zakonisht kur udhetojme pjesa me e madhe e shoqeruesve tane jane te pa njohur...keshtu qe...

  me teper kam bezdi te bisedoj me te pa njohur...kur fillojne pyesin per rrenje dhe dhemball....inati im...une s'kam kuriozitet per te njohur njeri...pse te tjeret duhet ta kene?....

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Aurora nuk me ke kuptuar! Nuk nenkuptoja te udhetosh neper mjete publik.

  Por nje lloj si car-sharing! Ti ne makinen tende pershembull ke rruge per Sarand, dhe ofron dikujt nje udhetim! Femer, mashkull, i ri a i moshuar!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Aurora nuk me ke kuptuar! Nuk nenkuptoja te udhetosh neper mjete publik.

  Por nje lloj si car-sharing! Ti ne makinen tende pershembull ke rruge per Sarand, dhe ofron dikujt nje udhetim! Femer, mashkull, i ri a i moshuar!
  aurora nuk i do ne mjete publike e jo me ti mari ne makinen e saj tmerr

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Aurora nuk me ke kuptuar! Nuk nenkuptoja te udhetosh neper mjete publik.

  Por nje lloj si car-sharing! Ti ne makinen tende pershembull ke rruge per Sarand, dhe ofron dikujt nje udhetim! Femer, mashkull, i ri a i moshuar!
  e kuptova temen ne fakt....por e ktheva pergjigjen ne nje form tjeter...por absolutisht qe nuk marr dhe as nuk udhetoj ne mjetin tim me nje te pa njohur...apo te me ofrojne mua nje udhetim me te...jo...per arsyen e thjesht!...ceshtje sigurie

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  aurora nuk i do ne mjete publike e jo me ti mari ne makinen e saj tmerr
  Hahaha! Do ti shtypi...


  Ne fakt, jo se kam marr pjes ne keto car-sharing por nje her me ka ndodhur ti jap dikujt nje pasazh. Dhe ka qene nje polic.... Ne fakt ndalova sepse mendova se ishte per kontroll, por jo. Dhe kishte nje te mire.... sepse dhe me 170km/h me policin para nuk te ndalonte njeri

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Hahaha! Do ti shtypi...


  Ne fakt, jo se kam marr pjes ne keto car-sharing por nje her me ka ndodhur ti jap dikujt nje pasazh. Dhe ka qene nje polic.... Ne fakt ndalova sepse mendova se ishte per kontroll, por jo. Dhe kishte nje te mire.... sepse dhe me 170km/h me policin para nuk te ndalonte njeri
  hahaha ti paske dal mire ,edhe mua me pelq shpejtesia por une kam marre si fobi ngaqe ndjek shume serialet si CSI,CRIMINAL MINDS ,dhe ka pas nje fare kohe ne gjimnaze qe doja ta vazhdoja shkollen per kriminalistik me pelq vertet shume

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  hahaha ti paske dal mire ,edhe mua me pelq shpejtesia por une kam marre si fobi ngaqe ndjek shume serialet si CSI,CRIMINAL MINDS ,dhe ka pas nje fare kohe ne gjimnaze qe doja ta vazhdoja shkollen per kriminalistik me pelq vertet shume
  Ti dmth kur ecen rruga vetem analiza ben? kjo keshtu, kjo ashtu.. ---- me ka ndodh kur kam par CSI NY te gjithe serit brenda nje jave.

  po me policin me eci mire, ne fakt po ecja si djal i mire brenda kufirit shpejtisė, por... kur tha vet ai ec cik o djale se vap e madhe... Barku tek kroskoti, hante karamele, dhe muziken se kishte problem hahaha!

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ti dmth kur ecen rruga vetem analiza ben? kjo keshtu, kjo ashtu.. ---- me ka ndodh kur kam par CSI NY te gjithe serit brenda nje jave.

  po me policin me eci mire, ne fakt po ecja si djal i mire brenda kufirit shpejtisė, por... kur tha vet ai ec cik o djale se vap e madhe... Barku tek kroskoti, hante karamele, dhe muziken se kishte problem hahaha!
  ti i paske brenda nje jave une te rai i shihja cdo dite vdes per ato seriale ,jam shume e fikesuar dhe zakonisht amerikanet i japin pasazhe njeri -tjetrit une tmerrohesha kur kam qelluar njeher me vellain ishim ne autostrade nje burri e kishte lene nafta por ishte nate ,vllai donte te ndalonte ti jepte se ai mban nje bidon rezerve ne makine une e tmerrruar i thoja hec ore ti ti japi ndonje tjeter po te jete i smur ai te na vrasi e budallepsa vllain e si perfundim s'ndaluam.si ai polici jot jane te gjithe keta e kane nga mireqenia e madhe .

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Kur u futa te tema desha te them se nuk udhtoj dot me nje te panjohur, mirpo kur e pash at gocen se di jam si ne dyshime

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Kur u futa te tema desha te them se nuk udhtoj dot me nje te panjohur, mirpo kur e pash at gocen se di jam si ne dyshime
  Po sikur te kėtė ndonjė "armė" me vete, e merr gjithė sesi rrezikun

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un do mar po do vendos nje tabel ksi ato te Wc me shenjen e femrave , djemt nuk lejohen hahaha

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Po sikur te kėtė ndonjė "armė" me vete, e merr gjithė sesi rrezikun

  paj bota i takon atyre qe rrezikojn , edhe nuk besoj se do te ket pistolet me veti.Taksistave asnjeher nuk i qellojn pasagjer me pistolet ato ndothin vetem neper filma

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin

  Pra, nėse ti do nisesh vetėm (apo ke vende tė lira) nga Tirane per nė Fier, mund te marrėsh dhe nje pasagjerė/pasagjere tė njohur ne kėto rrjete sociale.

  [/B]
  Po te qellonte ne kavaj psh , jo..... po te qellonte ne lushnje do e merja ...

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Hahaha! Do ti shtypi...


  Ne fakt, jo se kam marr pjes ne keto car-sharing por nje her me ka ndodhur ti jap dikujt nje pasazh. Dhe ka qene nje polic.... Ne fakt ndalova sepse mendova se ishte per kontroll, por jo. Dhe kishte nje te mire.... sepse dhe me 170km/h me policin para nuk te ndalonte njeri
  Ore kujdes kur hecen kaq shpejt ti, sidomos aty te "pushimi shoferit" se ka rrezik aksidenti aty ..

 17. #17
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  http://www.blablacar.it/

  Personalisht do udhetoja, po te llogaritesh diferencen e cmimit ja vlen.

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Po te qellonte ne kavaj psh , jo..... po te qellonte ne lushnje do e merja ...
  kokerra e rracizmit , ca ke me kavajsit ti ata jane simbol

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  te them te drejten se kuptova mir kte punen e marrjes se pasagjerve. Egzistojn menyra qe makinen tende e kthen ne taksi te perkohshme apo cfar ?

  Nese del ne rrug...sic dalin zakonisht...varet se cf grup moshe , rrace , gjinie eshte . Po si kan ardh ditet sot , asnjeher si dihet cte pret ...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Zakonisht kur udhetojme pjesa me e madhe e shoqeruesve tane jane te pa njohur...keshtu qe...

  me teper kam bezdi te bisedoj me te pa njohur...kur fillojne pyesin per rrenje dhe dhemball....inati im...une s'kam kuriozitet per te njohur njeri...pse te tjeret duhet ta kene?....
  qeke e kunderta ime ne kte pjes...haha ,
  Ne cfardo lloj vendi qe te jem , esht e pa mundur mos te bej muhabet : P

 19. #19
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  jo vetem udhetim por dhe sex pse jo

 20. #20
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  http://www.blablacar.it/

  Personalisht do udhetoja, po te llogaritesh diferencen e cmimit ja vlen.

  - - - Updated - - -


  kokerra e rracizmit , ca ke me kavajsit ti ata jane simbol
  simbol i pd do te thuash ti?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Parajsa e panjohur, 5 ishujt me te bukur
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-06-2011, 09:45 PM
 2. Zbulohet njė gjuhė e panjohur
  Nga ardona nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-11-2010, 03:54 PM
 3. Ēiljeta nė lokal me njė ‘tė panjohur’
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2009, 05:32 PM
 4. Reality show; martese me nje te panjohur
  Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 10:40 AM
 5. Gurezeza, qyteti i panjohur i antikitetit
  Nga kuklla nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 02:03 AM

Etiketat pėr kėtė Temė