Do tė udhėtonit me njė tė panjohur?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 22 prej 22
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  Po "taksi" e perkoshme!

  ja nje shembull per Milano - Firenze


 2. #22
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nje her me ka rastis te marr ni pasagjer ne rrug,por isha me mamin jo vetem ,perndryshe ase ne taxi kurr nuk hip te jem vetem...... gjat udhtimit nuk flas fare preferoj te lexoj gjith rruges.grat me shum kan qef te bejn muhabet .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Parajsa e panjohur, 5 ishujt me te bukur
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-06-2011, 09:45 PM
 2. Zbulohet njė gjuhė e panjohur
  Nga ardona nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-11-2010, 03:54 PM
 3. Ēiljeta nė lokal me njė ‘tė panjohur’
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2009, 05:32 PM
 4. Reality show; martese me nje te panjohur
  Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 10:40 AM
 5. Gurezeza, qyteti i panjohur i antikitetit
  Nga kuklla nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 02:03 AM

Etiketat pėr kėtė Temė