Receta Gatimi

Beautiful Public Figure From Kosovo And Albania


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Bujar91
  Anėtarėsimi
  Sep 2012
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Wink Beautiful Public Figure From Kosovo And Albania

  Facebook Fan Page:
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 11-07-2013 mė 07:23 PM. Arsyeja: ?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  nuk kishe ēfarė te beje sot bujar?!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Si ke qen me motin mir ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Java Shpjegimi i public static void main() ne Java!
  Nga iWeb nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 01:06 PM
 2. CNN - Happy Birthday Republic of Kosovo
  Nga vaaldr1n nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 08:20 PM
 3. Poezi me figure !
  Nga anna nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 04-04-2011, 02:15 PM