Cila ėshtė thėnia mė e bukur pėr dashurinė?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 105
 1. #21
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Ėshtė dikush qė hyn natyrshmėrisht nė mendimet e tua, ashtu si dėshira pėr tė pėrgatitur mėngjesin....Ndoshta nuk ka bėrė ndonjė gjė tė veēantė pėr tė qenė atje. E megjithatė, qėndron aty, nė vendin e parė nė mendjen tėnde. Edhe mė parė se kafeja.....

 2. #22
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin


  Kur te vdes dua te shkoj ne ferr, pasi parajsen e jetova ketu me ty.

  Kur laxova ket ma rrenqethi mishin ....Ekstra .

 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

 4. #24
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  yessss!....

 5. #25
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Dashurohuni me njerėzit ashtu siē ata janė nė tė vėrtetė
  dhe jo ashtu siē do tė donte imagjinata juaj tė ishin.
  Dashurohuni me njerėzit e vėrtetė, me brishtėsinė e tyre,
  me tė metat e tyre, me gabimet qė kanė bėrė.
  Dhe pranojini ashtu siē ata janė.
  Mos i dashuroni kurrė njerėzit me deshirėn pėr t'i ndryshuar.
  Dashurohuni me shikimet, me pėrkėdheljet, me butėsinė qė kėta njerėz mund t'iu dhurojnė.
  Vetėm kjo ėshtė dashuri e vėrtetė, e cila mund tė zgjasė.

  (Agostino Degas)
 6. #26
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  “Njė nga gjėrat mė tė bukura tė jetės ėshtė tė gjesh dikė qė mund tė kuptojė, pa pasur nevojė t'i japėsh shumė shpjegime...”

 7. #27
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Dashurohuni me njerėzit ashtu siē ata janė nė tė vėrtetė
  dhe jo ashtu siē do tė donte imagjinata juaj tė ishin.
  ......

 8. #28
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mos ma lesho asnjehere doren, sepse vetem keshtu do kem forcen e mjaftueshme per te sfiduar boten...

 9. #29
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  "DASHURIA " nuk eshte te gjesh dike me te cilin te jetosh...por te gjesh dike pa te cilin nuk jeton dot ..

 10. #30
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...kur syte percjellin ....fjalet e zemres......kjo eshte shprehja me e bukur ........

 11. #31
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kur tė njoh shpirtin tėnd ... do tė pikturoj sytė e tu....

 12. #32
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gjej dike qe kujdeset per ty dhe nuk mezitet kurre kur i flet per gjerat e tua.Gjej dike qe te fal dhe kthehet edhe kur ti i thua te iki edhe kur i ulerin vjen e te shterngon doren dhe te thot qe te do....
  Gjej dike qe te lutet per ty te te perqafoj dhe te mos lodhet kurre.Gjej dike qe edhe pse e di qe nuk je perfekte prap te te doje shume...

 13. #33
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nė 6,972,848,504 njerez, un te zgjodha ty!

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Smunesh mem ik se po pot shoh permas
  Ma i madhi nven Edhe sa dush jepi gas
  Po tshoh permas po pot shoh permas
 15. #35
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Allahhhhh labja s'qenka mire?......cfare lidhje ka tema me kengen moj moter...ncncncnc dhe ku po e sheh permes? permes kujt ...hahahahahhaa

 16. #36
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mbyllni syte.... dashuroni dhe qendroni aty pergjithmone.....

 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Kur pushteti i dashurise , do triumfoje mbi dashurine per pushtet...vetem ather bota do te ket paqe.....

  cituar nga Skrabi i portokallis .... !!!

 18. #38
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Dashuria eshte si te luash piano. Ne fillim luan me rregulla e me pas luan me zemer.

 19. #39
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ,,E desha! Jo per menyren se si kercente me engjėjtė e mi, por per menyren se si tingulli i zerit te saj mund t'i qetesonte demonet e mi."

  - Christopher Poindexter

 20. #40
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ka disa romanca tė veēanta, qė ndodhin nė qytete tė veēanta, nė njė atmosferė tė veēantė, nė njė kohė tė veēantė.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 10:30 PM
 3. Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 05:06 PM
 4. Cila ka qene Eksperienca me e bukur e jetes tuaj?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 01:57 PM
 5. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 246
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 01:00 AM

Etiketat pėr kėtė Temė