Cila ėshtė thėnia mė e bukur pėr dashurinė?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 105
 1. #41
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Dashuria eshte rruga me e shkurter nga nje zemer te tjetra.....Eshte vije e drejte....

 2. #42
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Eshte shume e madhe kjo bote per dy qe si ne....megjithese nuk shpresuam....vazhdojme te kerkohemi... te kerkohemi...

 3. #43
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  vetėm unė dhe ti, tė gjithė tė tjerėt janė asnjė!
  Je gjithēka, gjithēka tjetėr ėshtė asgjė.

 4. #44
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  " Kujtesa ime te dashuron... s'ka here te vetme qe i shpeton pa me pyetur per ty..."

 5. #45
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Sa shume dashuri e braktisur, sa shpejt qe dorzohen njerzit... 6. #46
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Krenarinė e kanė shpikur ata qė kishin shumė frikė pėr tė luftuar pėr personat qė duan.

 7. #47
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Dashuro, dashuro ēmendurisht.....dashuro sa mė shumė tė mundesh dhe nėse tė thonė qė ėshtė mėkat....duaje mėkatin tėnd e do jesh i pafajshėm.....

 8. #48
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Mos dashuroni... Dashuria eshte e bukur... Dashuria vret...

 9. #49
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ate qe sta them dot me fjale ta them keshtu :

 10. #50
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Njė fije e padukshme i lidh ata qė janė tė destinuar tė takohen.....pa marrė parasysh kohėn....vendin apo rrethanat....

  Fija mund tė shtrihet ose ngatėrrohet...por kurrė nuk kėputet.....

 11. #51
  i/e rregjistruar Maska e gjon
  Anėtarėsimi
  Mar 2014
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Zemer

  Dashuria eshte burimi i jetes, armiku i urrejtjes qe kerkon por asnjehere nuk do arrije ta shterroje kete burim!

 12. #52
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Mbase ndonje dite...kur te shohesh syte e dikujt qe do te te kete pas meje...do te kerkosh dicka qe me ngjason.

 13. #53
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gravitation is not responsible for people falling in love.
  Albert Einstein

 14. #54
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Dashuria e di cfare eshte?! Te gjuajme njeri-tjetrin me pjata...dhe pastaj te kalojme siper pjeseve te thyera..per te shtrenguar duart,shpirtin, e frymet tona!!!

 15. #55
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Kur te gjesh djalin perfekt ,jam i sigurt se do te marre malli per gabimet e mia !!!!!!

 16. #56
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Per dashurine nuk ka thenie...por duhet vetem praktik...vepra...dhe kaq....fjalet i merr era...ato cfare njeriu ka nevoj jane veprat...

 17. #57
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Per dashurine nuk ka thenie...por duhet vetem praktik...vepra...dhe kaq....fjalet i merr era...ato cfare njeriu ka nevoj jane veprat...
  .............

 18. #58
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  .............
  hahahahahahhahaha pse cuditesh....nje te vertet thash...

 19. #59
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nuk di si ta shpjegoj, por thjeshte prezenca e tij, ben me te mire ekzistencen time

 20. #60
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk ėshtė kurrė vonė pėr t’u kthyer tek dikush deri nė frymėmarrjen e fundit...Kėshtu qė lė tė shohim kush do vijė mė parė, Ti apo Vdekja...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 10:30 PM
 3. Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 05:06 PM
 4. Cila ka qene Eksperienca me e bukur e jetes tuaj?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 01:57 PM
 5. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 246
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 01:00 AM

Etiketat pėr kėtė Temė