Cila ėshtė thėnia mė e bukur pėr dashurinė?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 105
 1. #61
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Nuk ėshtė kurrė vonė pėr t’u kthyer tek dikush deri nė frymėmarrjen e fundit...Kėshtu qė lė tė shohim kush do vijė mė parė, Ti apo Vdekja...
  ...?????....

 2. #62
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ...?????....
  hahahahahahhaha prap me autorin e ke e di une hahaha

 3. #63
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....te perqafoj pak?.......

 4. #64
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....te perqafoj pak?.......
  hahahahahahahha sa qesha....po mire...jam me te mira sot nuk po kundershtoj

 5. #65
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahahha sa qesha....po mire...jam me te mira sot nuk po kundershtoj
  .........kaq me mjaftonte....me fale shume me teper.........

 6. #66
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Ēdo gjė ėshtė ndryshe me ty!
  Sado qė provojmė gjithēka dhe ēdo gjė, tė shkruar nė ndonjė libėr apo tė parė nė ndonjė film, ka gjithmonė tė reja.
  Njė diēka qė tė fton ta vazhdosh kėrkimin. Njė mister qė tė deh. Njė forcė, pėrtej kėsaj bote, qė tė rinon.
  Madje, edhe grindjet nuk janė tė lodhshme.
  Aty, ku tė gjithė tė tjerėt do tė pėrfundonin nė ulėrima, ne shpėrthejmė nė tė qeshura. Dhe me sy i themi njėri-tjetrit: "Sa tė marrė jemi!"
  Ēdo gjė ėshtė mė e bukur me ty!
  Sa herė matem tė ta them, por, si pėr inat, diēka ma lidh gojėn. Mė ngurtėson nė prehjen e melankolisė, thuajse trembem se, nėse ta them, atėherė do t'i zbulosh tė gjitha sekretet e mia dhe do ta kuptosh se jam vetėm njė personazh nga kėnga "A fool in love."

  - Albatros Rexhaj

 7. #67
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Eshte tekst jo thjesht nje fraz...shkruar nga une....

  ....Dhe mua me mori malli qe tani....
  As pak minuta larg teje...
  Por megjithate me duket nje perjetesi....
  Kraharorin e ndiej te ftohet gjithnje e me shume....nga zbrazetia qe la shkeputja e kraheve te tu....
  Me mori malli,fort...sa shume.
  Dhe shikoj oren,e numeroj minutat kur do te te shoh serish...por oret e te dashuruarve nuk punojne....
  Pergjate pritjes jane shume te ngadalta...pergjate qendrimit e bisedave...jane shume te shpejta....
  Dua ta degjoj njehere zerin...frymemarrjen...aromen tende...dhe butesine e shtrengimit te gishtave....
  Dua te flasim pambarimisht ...per endrrat tona....
  Edhe kur jam strukur nen mbulesen vishnje prej kashmiri....
  Edhe kur tymos rreze xhamit cigaren....nese tymos...
  Edhe kur perpiqesh te lexosh faqen e rradhes nga romani yt i preferuar....dhe une dua te terheq vemendjen...
  Edhe castin kur nuk jam mendimi yt i vetem....
  Edhe kur jam kthyer ne 'makthin' tend me te tmerrshem....
  Dua te flasim...te me demonstrosh qe je...fizikisht...por edhe me ndjenja e mendime....
  Dua te rrefejme poret e shpirtit me gjuhen e dashurise...e te perkthejme zemren permes fijeve qe na i mbajne lidhur...
  Dua te jesh gjithmone....
  E te jem gjithmone....
  Si dy brigjet e nje ure...qe nuk bejne dot pa njera-tjetren....
  Si dy polet e kunderta te nje magneti....
  Si kahet e nje busulle....
  Si horizonti....
  Si i-ja me piken....
  Me merr malli...gjithnje e me teper....
  Dhe malli i tepert...si xhelozia e tepert...eshte dashuria e tepert.
  Edhe une...dua te te marre malli edhe ty...
  Te duash te shohesh ndeshjen...pa ndjere nevojen te te zhdukem nga syte....
  Te shkosh te luash cfaredo...duke pritur pulsimin tim fatsjelles....
  Te drekosh me miqte dhe mikeshat...duke ndjere nevojen te te strukem ne perqafim....
  Te nuhatesh parfumin tim ne nje vitrine...vetem per te me ndjere me prane....
  E di...ndoshta te duket e tepert ti besh e ndiesh te gjitha keto...por me mjafton dashuria....
  Ndaj vetem me duaj...si tani...edhe neser...edhe pergjithmone....
  Nese do te me duash...edhe pa vetedije...do te mund ti besh te gjitha keto....
  Si cdokush qe dashuron....Pertej mendjes...pertej zemres...pertej trupit...pertej emocioneve....
  Si cdokush qe dashuron me fuqine e paimagjinueshme....
  Me duaj..pak e nga pak....
  Pa frike....
  Pa krenari...
  Pa indiference....
  Do te te dua sa bota....
  Me shpirt....
  Me mori malli qe tani....Po pres te me mbushesh serish kraharorin....nese do ta mbushesh....

 8. #68
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  thenia me e bukur? Shum e thjesht dhe e bukur eshte ajo thenja kur ti i thua "Te dua" dhe ajo ta kthen: "Une te dua."


  Thonje ma t'buker s'ka... Edhe me shum kuptim

 9. #69
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ....Sa i hollė ėshtė kufiri mes urrejtjes dhe dashurisė.....Nė ankthin e dhimbjes klith....Tė urrej...sepse nuk mund tė dashuroj askėnd tjetėr...

 10. #70
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  .........thjesht......te duaaaaa TY.............!!!!!!!!!!!!!

 11. #71
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ..Si tė dua unė ty?...
  Lermė tė ta tregoj: Tė dua me tri dimensionet e shpirtit.... tė dua thellė...jo me cektėsinė e flirtit..... Sidomos kur je larg e s’ta them dot me gojė....Tė dua deri nė fund tė qenies...me jetė, sa ē’duhet e pėrditshmja...e domosdoshmja...sa ē’duhet dielli...uji, nėna apo foshnja...sa ē’lufton njeriu pėr njė tė vėrtetė...

 12. #72
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ..Si tė dua unė ty?...
  Lermė tė ta tregoj: Tė dua me tri dimensionet e shpirtit.... tė dua thellė...jo me cektėsinė e flirtit..... Sidomos kur je larg e s’ta them dot me gojė....Tė dua deri nė fund tė qenies...me jetė, sa ē’duhet e pėrditshmja...e domosdoshmja...sa ē’duhet dielli...uji, nėna apo foshnja...sa ē’lufton njeriu pėr njė tė vėrtetė...
  .........dashuria e vertete ....godet vetem ne nje vend.........ne .... ....!!!!!

 13. #73
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  .........dashuria e vertete ....godet vetem ne nje vend.........ne .... ....!!!!!
  hahahahhaa ne te vetmin vend...qe duhet te godas...bam bam bam

 14. #74
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahhaa ne te vetmin vend...qe duhet te godas...bam bam bam
  ......mbrema ...............si kaloj dita sot?

 15. #75
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ......mbrema ...............si kaloj dita sot?
  uuueeee po Mirmbremaaa si je?!...Flm mire shkoi po dita/tet e tua si kaluan?...

 16. #76
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  uuueeee po Mirmbremaaa si je?!...Flm mire shkoi po dita/tet e tua si kaluan?...
  ......jam mire......por ka edhe ma mire...e di ti......ditet kalojne pa na pyetur....e kjo eshte e keqja....dita shkon si shkon...por tani dua te qendroj ..si thua ti e thashe mire?

 17. #77
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ......jam mire......por ka edhe ma mire...e di ti......ditet kalojne pa na pyetur....e kjo eshte e keqja....dita shkon si shkon...por tani dua te qendroj ..si thua ti e thashe mire?
  hahahahahha shume mire e the...e mua me beri te qesh fakti qe shkruajte nje fjali te gjate hahahha....sepse zakonisht i ke te pakta fjalet....
  por sic duket te kam injaktuar "semundjen" time.... Po a ka me te bukur se fjala me thuaj?....

 18. #78
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahha shume mire e the...e mua me beri te qesh fakti qe shkruajte nje fjali te gjate hahahha....sepse zakonisht i ke te pakta fjalet....
  por sic duket te kam injaktuar "semundjen" time.... Po a ka me te bukur se fjala me thuaj?....
  .......po ka...........

 19. #79
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  .......po ka...........
  hahahahahha te mora me sysh me duket....sigurisht qe ka...por ne disa momente fjalet jane magjike....

  po kush eshte sipas teje?...

 20. #80
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahha te mora me sysh me duket....sigurisht qe ka...por ne disa momente fjalet jane magjike....

  po kush eshte sipas teje?...
  ..............je TIIIIIIIIIIIII .........syni jot i bukur ...le te me marr.......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 10:30 PM
 3. Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 05:06 PM
 4. Cila ka qene Eksperienca me e bukur e jetes tuaj?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 01:57 PM
 5. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 246
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 01:00 AM

Etiketat pėr kėtė Temė