Cila ėshtė thėnia mė e bukur pėr dashurinė?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 105
 1. #81
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ..............je TIIIIIIIIIIIII .........syni jot i bukur ...le te me marr.......
  hahahahahahhahahhaa flm Mu rriten floket tani hahahahaha

  nga te gjitha gjerat vec une te mos isha....do ishte mire....

 2. #82
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahhahahhaa flm Mu rriten floket tani hahahahaha

  nga te gjitha gjerat vec une te mos isha....do ishte mire....
  .....pse e the ket te fundit ....?

 3. #83
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  .....pse e the ket te fundit ....?
  hahahhahahahha po per te bere pak shaka...pse duhej ta thoja tjeter?....e di ndonjehere ky humori im eshte tipik kinez hahahahhaa

 4. #84
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahhahahahha po per te bere pak shaka...pse duhej ta thoja tjeter?....e di ndonjehere ky humori im eshte tipik kinez hahahahhaa
  .....duhet me mesu edhe kinezce tani...........

 5. #85
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  .....duhet me mesu edhe kinezce tani...........
  hahahahahhaha pse jo...gjuhet jane bote me vete...por qe te mos lodhesh ti...do filloj une gradualisht te permirsoj shqipen hahahahha

 6. #86
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhaha pse jo...gjuhet jane bote me vete...por qe te mos lodhesh ti...do filloj une gradualisht te permirsoj shqipen hahahahha
  .......per nje gje jam i bindur.......se me ty sdo kem kurre nevoje per ......perkthyes.........mjafton ...

 7. #87
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  .......per nje gje jam i bindur.......se me ty sdo kem kurre nevoje per ......perkthyes.........mjafton ...
  hahahahahhahaha sa i mire qe je!!!...Tani me le pa fjale...nuk po shtoj asgje...per te mos ngaterruar ate qe sapo the...eshte mrekulli

 8. #88
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhahaha sa i mire qe je!!!...Tani me le pa fjale...nuk po shtoj asgje...per te mos ngaterruar ate qe sapo the...eshte mrekulli
  ...................

 9. #89
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ....Tė dashurosh do tė thotė tė besosh! Tė besosh do tė thotė tė kėrkosh! Tė kėrkosh do tė thotė tė vazhdosh! Tė vazhdosh do tė thotė tė durosh! Tė durosh do tė thotė tė jetosh! Tė jetosh do tė thotė tė sfidosh! Nuk mund tė sfidosh pa besuar, dhe pa dashuruar...

 10. #90
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ....Tė dashurosh do tė thotė tė besosh! Tė besosh do tė thotė tė kėrkosh! Tė kėrkosh do tė thotė tė vazhdosh! Tė vazhdosh do tė thotė tė durosh! Tė durosh do tė thotė tė jetosh! Tė jetosh do tė thotė tė sfidosh! Nuk mund tė sfidosh pa besuar, dhe pa dashuruar...
  .........je vertete shume e mire.........eja te perqafoj pak ....shpejt....mos ma vono....

 11. #91
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  .........je vertete shume e mire.........eja te perqafoj pak ....shpejt....mos ma vono....
  hahahahahha Mbremaaa....flm

  Vij une po nuk me le shiu hahahaha po bje me furiiiiii po andej nga ty si eshte koha?....

 12. #92
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahha Mbremaaa....flm

  Vij une po nuk me le shiu hahahaha po bje me furiiiiii po andej nga ty si eshte koha?....
  ....parashikusja ketu majtas...me thote ...kohe sh e mire......te shtremgoj fort........

 13. #93
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....parashikusja ketu majtas...me thote ...kohe sh e mire......te shtremgoj fort........
  hahahahahhahahahahaha sa qesha...pse ka filluar parashikon kohen...dhe kjo parashikuesja ime keshtu thote...kohe e arte...kohe me ngjyra...e kohe me jete....e diellte....

 14. #94
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhahahahahaha sa qesha...pse ka filluar parashikon kohen...dhe kjo parashikuesja ime keshtu thote...kohe e arte...kohe me ngjyra...e kohe me jete....e diellte....
  .....mos qesh ...se te griva..... ........edhe pse dua qe vec qeshje te shoh tek TI......

 15. #95
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  .....mos qesh ...se te griva..... ........edhe pse dua qe vec qeshje te shoh tek TI......
  hahahahahahhahaha edhe do me grish...edhe do te me shohesh te qeshur...allaaaa zottt hahahahaha

  edhe une keshtu dua te te shoh...por edhe te qeshur se je serioz...megjithse serioz dukesh me mire...

 16. #96
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahhahaha edhe do me grish...edhe do te me shohesh te qeshur...allaaaa zottt hahahahaha

  edhe une keshtu dua te te shoh...por edhe te qeshur se je serioz...megjithse serioz dukesh me mire...
  ....flm ...qe je tek une....

 17. #97
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....flm ...qe je tek une....
  Te lutem... Eshte merit e jotja...durimi...perkushtimi...mirsjellja..respekt i...yt...per te mos harruar zonjushen ne anen e majte hahahahhaha

 18. #98
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Te lutem... Eshte merit e jotja...durimi...perkushtimi...mirsjellja..respekt i...yt...per te mos harruar zonjushen ne anen e majte hahahahhaha
  ....veshin e bukur ku e kam ?......

 19. #99
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....veshin e bukur ku e kam ?......
  hahahahahhaa ketu me duket se eshte...perhere i etur te degjoj....por edhe te rikthej serisht fjale...e degjoveeeee?...

 20. #100
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhaa ketu me duket se eshte...perhere i etur te degjoj....por edhe te rikthej serisht fjale...e degjoveeeee?...
  ...te lutem ma thuaj edhe njehere.........nuk ngopem .....te lutem........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 10:30 PM
 3. Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 05:06 PM
 4. Cila ka qene Eksperienca me e bukur e jetes tuaj?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 01:57 PM
 5. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 246
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 01:00 AM

Etiketat pėr kėtė Temė