Cila ėshtė thėnia mė e bukur pėr dashurinė?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 105
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Zemer Cila ėshtė thėnia mė e bukur pėr dashurinė?

  Receta Gatimi
  Cila ėshtė thėnia me e bukur sipas jush?!

  Dashuria nuk kėrkohet, ajo vjen atėherė kur nuk mendon pėr tė, atėherė kur je i pastėr shpirtėrisht. Dashuria nuk tė lėndon kurrė, nėse tė lėndon nuk ėshtė dashuri o mik, ajo nuk ėshtė e ashpėr, lėnduese apo hidhėruese. Ajo ėshtė ndjenjė qetėsie, tė fal paqe, besim dhe shpresė. Tė lejon tė mbushėsh thellė me frymė pa patur frikė se do tė dalin lot. Sa pak tė dashuruar qė ka nė botė...!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Shqipnia 1, ēorapet prej leshi 2 edhe Dashnia 3, t'a kallin shpirtin!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14


  Kur te vdes dua te shkoj ne ferr, pasi parajsen e jetova ketu me ty.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Kam par persona te qajne, ndersa te tjeret po i shikonin.... qellon qe ndonjeri zgjat 1 farcolete, por shume rralle qe ti jap 1 perqafim
  Citim! .

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  filozofet...mendimtaret me te thell...poetet...mund te ken shkruajtur shum per dashurin...po asnje fjali..nuk te tingellon me e bukur se sa e thene nga personi qe ti do...

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  filozofet...mendimtaret me te thell...poetet...mund te ken shkruajtur shum per dashurin...po asnje fjali..nuk te tingellon me e bukur se sa e thene nga personi qe ti do...
  hahahahha shiiiiiiiiiiii shiiiiiiiiiiiiiiiiiiii njera....ti keshtu eeeee?...

 7. #7
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Nga gjithe pasionet, dashuria eshte me e fuqishmja, ajo ne te njejten kohe sulmon zemren, koken dhe vetedijen.

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Esht nje shprehje qe m plq gjthm ta them

  `` Ne kembet e nje femre gjunjezohet dhe mbreti i rruges. Se ligji i dashuris e shpall gangsterin ....HUMBES !!`` ^^

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Per dashurine ka shume...por mua me pelqeu edhe kjo!...

  Ai gėrmoi aq thellė nė ndjenjat e saj, sa qė nė vend tė interesit gjeti dashurinė; duke u pėrpjekur qė ajo tė binte nė dashuri, ai pėrfundoi duke rėnė nė dashuri me tė ....

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Dashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh....ajo ka te beje me ate...qe ti do te japesh...e cila eshte gjithcka...

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Dhe ti mendon te heqesh dore, mendon ta harrosh, mendon te nderrosh kapitull, mendon per nje fillim te ri, por jo o miku im kjo eshte semundje kjo eshte dashuri

  © NastraDini

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Dhe ti mendon te heqesh dore, mendon ta harrosh, mendon te nderrosh kapitull, mendon per nje fillim te ri, por jo o miku im kjo eshte semundje kjo eshte dashuri

  © NastraDini
  ......dhe si cdo semundje...ose te vdes...ose iken me kalimin e kohes e thjesht te ben me te fort

 13. #13
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ......dhe si cdo semundje...ose te vdes...ose iken me kalimin e kohes e thjesht te ben me te fort
  shiiiiiiiiiiiii shiiiiiiiiiiiii!!!!!.....

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  shiiiiiiiiiiiii shiiiiiiiiiiiii!!!!!.....
  bresher bresheeeeeeeeer !!!!.....

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Dhe ti mendon te heqesh dore, mendon ta harrosh, mendon te nderrosh kapitull, mendon per nje fillim te ri, por jo o miku im kjo eshte semundje kjo eshte dashuri

  © NastraDini
  NASTRADIN e ka then ket thenje thua?

  ps nuk di ca te them te kjo teme , ju te dashuruarit folni edhe per mua un ju lexoj e marr mesim pastaj

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  NASTRADIN e ka then ket thenje thua?

  ps nuk di ca te them te kjo teme , ju te dashuruarit folni edhe per mua un ju lexoj e marr mesim pastaj
  po bashkohem dhe un me ty.....

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po bashkohem dhe un me ty.....
  edhe ti a

 18. #18
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  E kam then shume here beni dashuri ne vend te luftes

  Ju qe nuk keni se c'fare te shkruani, ikni dashurohuni pastaj pasuroni temen

 19. #19
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin


  Kur te vdes dua te shkoj ne ferr, pasi parajsen e jetova ketu me ty.
  uauuuuuuuuuuuuuuu sa foto e madhe kjo....po e kaloja faqen me shpejtesi....por me pelqeu shume kjo qe shkruhej ketu....shume e bukur vertet!...

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  E kam then shume here beni dashuri ne vend te luftes

  Ju qe nuk keni se c'fare te shkruani, ikni dashurohuni pastaj pasuroni temen
  shiko moj labe se cfar thot robi si nuk kan zemer keta e bejn shaka me njerz e gjor

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 10:30 PM
 3. Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 05:06 PM
 4. Cila ka qene Eksperienca me e bukur e jetes tuaj?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 01:57 PM
 5. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 246
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 01:00 AM

Etiketat pėr kėtė Temė