Cila ėshtė thėnia mė e bukur pėr dashurinė?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456
Rezultatet nga 101 deri tek 105 prej 105
 1. #101
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ...te lutem ma thuaj edhe njehere.........nuk ngopem .....te lutem........
  hahahahhahahahha po kush eshte me i etur ketu tani hahahahahhaha...nuk lodhem asnjehere se theni...ndoshta eshte e para gje qe me lind natyrshem per te thene

 2. #102
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahhahahahha po kush eshte me i etur ketu tani hahahahahhaha...nuk lodhem asnjehere se theni...ndoshta eshte e para gje qe me lind natyrshem per te thene
  .......e vetmja konkurrence qe do te me pelqente.... mes nesh kjo eshte........ .....aty jam........

 3. #103
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Jane pikerisht perkujdesjet e vogla....qe te bejne te cmendesh me dashuri....E bejne shpirtin tend te vallezoje brenda teje...nen notat e embla te muzikes se dashurise....

 4. #104
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ka shume te tilla, por nese nuk i thua me zemer (qe t'i ndjesh fjalet qe nxjerr nga goja) atehere ato jane boshe! Kshtu qe per mua thenia me e bukur mund te jete cila do qe e ndjen dhe e thua nga thellesia e zemres!

 5. #105
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me duaj pak,ne qofte se dėshiron te me duash gjate...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 10:30 PM
 3. Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 05:06 PM
 4. Cila ka qene Eksperienca me e bukur e jetes tuaj?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 01:57 PM
 5. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 246
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 01:00 AM

Etiketat pėr kėtė Temė