Wake Me Up me Tekst (lyrics)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Muzikė Wake Me Up me Tekst (lyrics)

  Receta Gatimi

  "Wake Me Up"

  Shtypni play dhe ndiqni tekstin meposhte:
  Feeling my way through the darkness
  Guided by a beating heart
  I can't tell where the journey will end
  But I know where to start
  They tell me I'm too young to understand
  They say I'm caught up in a dream
  Life will pass me by if I don't open up my eyes
  Well that's fine by me

  So wake me up when it's all over
  When I'm wiser and I'm older
  All this time I was finding myself
  And I didn't know I was lost
  [x2]

  I tried carrying the weight of the world
  But I only have two hands
  I hope I get the chance to travel the world
  But I don't have any plans
  Wish that I could stay forever this young
  Not afraid to close my eyes
  Life's a game made for everyone
  And love is the prize

  So wake me up when it's all over
  When I'm wiser and I'm older
  All this time I was finding myself
  And I didn't know I was lost
  [x2]

  I didn't know I was lost
  I didn't know I was lost
  I didn't know I was lost
  I didn't know I was lost

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  shume e bukur sot e degjova

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. One Day - Remix me Text (Lyrics)
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-07-2013, 06:43 PM
 2. Te krijome nje Tekst 3D
  Nga Lirenti nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-10-2009, 10:29 AM
 3. Tekst me Grafiti nė mure
  Nga Lirenti nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-07-2009, 10:19 AM
 4. Tekst i kromuar
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-06-2009, 09:46 AM
 5. Tekst me Diamante
  Nga Lirenti nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2008, 08:19 AM

Etiketat pėr kėtė Temė