Receta Gatimi

Ēfare jane forex XM edhe fxlider bdswiss


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  K.O Ēfare jane forex XM edhe fxlider bdswiss

  pershendetje dikush me ofroj te bhem nje perdorues i njeres perj ketyre faqeve qe te kem mundesi te fitoj para nga interneti. duke parashikuar uljet edhe ngritjet e bursave ndekombetare. ka ndokush id me shum se si funksionon a jane te verteta ? do te doja te dija me shum detaje se jan perhap shum kohet e fundit web faqe te ketij stili.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  humbje kohe! Nuk ia vlene te merresh me kto gjera, sepse ne shumicen e rasteve jane mashtrime! Kujdes se ku i shperndane infot personale (kredit kartela, adresa e banimit etj...)

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Pershendetje
  Une u regjistrova ne nje websit te tille
  Kodi:
  http://www.autopzionibinarie.com/
  pasi pash nje reklam ne nje websit qe fliste per punen. U regjistrova dhe si fillim kerkonte te aktivizoje llogarine me minimum 50 euro nese nuk gaboj(kisha mendu te hapja nje llogari me 200 euro), sa me shume te investosh aq me shume fiton eshte loja, tek ai website ke dhe nje robot qe ndjek bursen me grafika dhe te jep keshilla se ku te investosh, kerkova ne internet se mos ishte nje hubje kohe dhe lekesh por nuk gjeta lajme negative por qelloi qe ne mbremje foli nje emision "Le Iene" per keto kompani qe premtojn fitim madje dhe nje qe punonte aty tha qe ishte e gjitha e projektuar per te terhequr klient dhe u boshatiste xhepat, kohe e humbur me pak fjale.
  Qe te fitosh ne burse duhet nje sasi e konsideruar paraje dhe me siguri shume eksperience

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-01-2013, 04:57 PM
 2. Ēfare jane... reputacioni, piket, postimet?
  Nga labja nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-12-2010, 10:49 PM
 3. Ēfarė janė teleskopėt
  Nga alboboys nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-04-2009, 09:56 PM
 4. Ēfarė janė Fjalėt e Urta ose Proverbat
  Nga EMAUS nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 09:56 PM