Receta Gatimi

Celulare Spia - Pergjues


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Thumbs up Celulare Spia - Pergjues

  e instaloje kete program qe eshte shum i leverdishem , por me pak shpenzime,
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 04-08-2013 mė 08:14 PM. Arsyeja: dy fjale vetem, jo roman!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Anon, shkruaj me mire fjale dhe link, sesa roman pa kuptim! Flm

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  s'e kuptova temen une...?

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  flet per nje aplikacion qe nuk lejon celularin te pergjohet nga policia, gjona koti kupton!

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ateher cuna mesa shikoje e keni me te lehte te paragjykoni se sa te mendoni se cfare dote thote kjo tem , dhe me sa shikoje jeni qe te tre gabim , per te ju shpjegua
  memire temen , e kam postuar siper ,
  ajde klm
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 22-09-2013 mė 11:31 AM. Arsyeja: mos e fut me kete artikullin italisht

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. [Loje per celulare] Skendermani
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-12-2012, 05:07 PM
 2. Programe per celulare! (+Kerkesa)
  Nga daku323 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 02:59 PM
 3. Per Celulare
  Nga ingal nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 16-12-2009, 06:48 PM
 4. Photoshop nė celularė
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 12:45 PM
 5. Shkarkim lojrash per Celulare
  Nga KLEA nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2007, 10:38 AM