Receta Gatimi

Kalimi ne nje server te ri dhe 1 ofert per webmasterat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Kalimi ne nje server te ri dhe 1 ofert per webmasterat

  Ka filluar procedura per te kaluar ne nje server te ri dhe me te fuqishem, pasi abonimi me ate te meparshmin mbaroje dhe nuk do ta rinovojme me tek ky i fundit per shkak se i mungojne shume opsione.

  Procesi i shpetimit te dhenave te forumit dhe gjitheshka tjeter eshte ne proces dhe shpresojme mos te humbim gje!

  Ne ditet ne vazhdim ka mundesi qe ta gjeni forumin e mbyllur per te bere kalimin e te dhenave. Por dhe pas hapjes (shpresojme me sukses) mund te kete opsione qe mungojne.Shume shpejt *te gjithe gjerat do te normalizohen.

  Nqs do keni probleme me indentifikimin mos harroni te fshini cookiet (kerko ne forum si kryhet kjo procedure)

  Serveri i ri na mundeson te dhurojme nje BONUS prej 95 $ Dollaresh te gjithe atyre webmasterave te rinje qe duan te blejne hostin/serverin e tyre.
  Oferta eshte me limit keshtu nxitoni te kerkoni nje KodePromocional. Ne mund tua dhurojme pa hezitim.
  Pra nqs hosti kushton 100 $ ne vit ju do te paguani vetem 5 $ per tere vitin. Ju fitoni 95 $ Dollar.

  Si te kerkoni kodin?
  1. Nqs jeni anetar i http://www.lirenti.com ju mjafton te postoni poshte ketij postimi.Ku te shkruani nje Email te vlefshem.Ne do ju dergojme kodin.
  2. Mund te kontaktoni ne adresen tone te emailit live @lirenti.com ku si subjekt te shkruani KODEPROMOCIONAL.
  3. Mund te perdorni formen e kontaktimit dhe te shkruani te dhenat.

  Per te gjithe ate qe duan te dhurojne dicka per kete projekt / forum / komunitet Shqiptar mund te dergojne ne adresen paypal live @lirenti.com nje shume simbolike

  Ju faleminderit per mirekuptimin
  Bordi Drejtues

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Kalimi ne nje server te ri dhe 1 ofert per webmasterat

  Ka mbaruar me sukese procedura per kalimin ne serverin e ri!

  Per cdo problem qe mund te hasni ne faqe do tju lutesha te na kontaktoni.

  Ju faleminderit qe perdorni sherbimet tona.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Tekniket tane po fusin duart mbi serverin per nderrimin e disa pjeseve hardware!

  Ju kerkojme ndjes per ndonje shkeputje te mundeshme!

  Ne emer te Stafit l.com Ju faleminderit per mirkuptimin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows: Kalimi ne Windows 8 pa humbur skedaret dhe dokumentat
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2012, 03:36 PM
 2. Pėr tė gjithė webmasterat...
  Nga Lirenti nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 15-03-2007, 06:10 PM