Receta Gatimi

Ēfarė shkruani nė rrjetet sociale Facebook, Twitter, Instagram etj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Komente Ēfarė shkruani nė rrjetet sociale Facebook, Twitter, Instagram etj

  Te gjithe e kemi nje shok/shoqe ne rrjetet sociale te cilet nuk lene sekond pa na azhornuar mbi jeten e tyre private dhe me gjere.

  20:10-Tani u afrova shtepise, po nxjerr ēelsat e deres!
  20:12-Dera hapet avash avash!
  20:15-Home Sweet Home
  20:16-Mos banjo e zene!
  20:17-...
  20:18-Po shikoj TV
  20:19-Mos emisioni im i preferuar xoxo jo jo popo love love puq puq
  20:20-Po degjoj muzik dhe ha akullore, me von them ti bej nje zile....
  20:30-....

  Nejse, ky ishte nje shembull, po ju deri ne ēfare pike arrini?

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  kto kohet e fundit nuk me del koha shum te merrem me to, por zakonisht statuset ne fb dhe twitter i azhornoj me ndo1 kenge apo ndo1 citim, fraze etj...

  Instagram me foto kryesisht

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  hahaha reno kjo teme eshte per ekstremistat, ato i bejn te tilla gjera.. turp t'ju vij u duhet thene fb ta perdoresh per te komunikuar me miqte apo duke postuar dicka interesante.. por postosh kaq personale m'duket dhe ne fakt eshte shum e egzagjeruar, (por ti ke te drejte ka plote qe i bejn kto gjera). Nejse kjo pjese hyn tek kapaciteti njeriut, sepse nje njeri qe ka tru nuk e tepron kaq shum.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nervat e Fevziut....hit ne rrjetet sociale...!!
  Nga labja nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 09:11 PM
 2. FBI kėrkon tė hetojė rrjetet sociale
  Nga olsii nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2012, 08:25 PM
 3. Wordpress - Plugin per shperndarjen ne Rrjetet Sociale
  Nga Al Capone nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2012, 04:28 PM
 4. Rrjetet sociale nė telashe tė mėdha me privatėsinė
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-05-2010, 06:39 PM
 5. SHBA, rrjetet sociale “perpijne” internetin
  Nga eugjeni nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-06-2009, 07:21 PM

Etiketat pėr kėtė Temė