WhatsApp shton dėrgimin e mesazheve me zė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile WhatsApp shton dėrgimin e mesazheve me zė

  Receta Gatimi


  WhatsApp, aplikacioni me i popullarizuar per dergimin e mesazheve (sms) neper Smartphone si: Android, iPhone, BlackBerry dhe Symbian nga Nokia, tani ka shtuar edhe nje mundesi te re: Dergimin e mesazheve me zė.

  Diten e martė, perderisa kompania njoftoi se ka arritur numrin e 300 milion perdorueseve aktiv ne mbare boten, WhatsApp filloi t'a azhornoje aplikacionin e vet duke ju mundesuar perdorueseve t'i dergojne mesazhe me ze njeri-tjetrit.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ja ti bej nje update se me erdhi njoftimi dhe pastaj tu them si punon

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nice, punon shum keksi ^__^

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ja ti bej nje update se me erdhi njoftimi dhe pastaj tu them si punon
  mua me ishte "azhornuar" vet...

  E provova dhe mir dukej... dmth qarte dhe pa nderprerje zeri! 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk e paskam par kete un do ta provoj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Statusi i Mesazheve SMS Falas
  Nga ReniX nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-01-2016, 09:23 PM
 2. SMS vs WhatsApp - Kush fiton?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-05-2013, 12:55 PM
 3. Whatsapp ėshtė mė i madh se Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-04-2013, 04:51 PM
 4. Pyetje rreth Mesazheve Private ne Facebook
  Nga junisa nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 10-02-2013, 10:58 AM
 5. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 10:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė