Ja si transformohet njė person kur shkon ushtarė nė luftė (foto) !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Ja si transformohet njė person kur shkon ushtarė nė luftė (foto) !!

  Receta Gatimi

  Fytyra qė mė parė dukeshin mė tė bukura tashmė janė kthyer nė “rrudha”…
  Nėpėrmjet njė seti fotografik paraqiten ndryshimet qė pėson njė ushtarė gjatė qėndrimit tė tij nė luftė. Ajo qė bie nė sy menjherė ėshtė se kėto fytyra kanė mbi vete pas luftės njė seriozitet tė tepruar dhe duken shumė mė tė vrara.
  Nuk janė tė pakta rastet kur kėta djem tė rinj kthehen nga lufta vazhdojnė tė luftojnė njėherė e pėrgjithmonė me luftėn psikologjike, e cila nuk i lė mė tė qetė.

  /alb-observer.com/


 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  eshte mese normale duke pasur parasyshe vuatjet ne terren , por nje kohesisht duke lyer me gjake duart kunder deshire tyre, dhe njekohesishte i ushtrohet dhun psikologjike duke i kerkuar llogari vetvetes.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Vet puna ne ushtri kuptohet se ata i kan pranuar keto sfida kurse ne anen tjeter esht nje krenari te jesh ushtare

  une per veti e pelqej shum punen e ushtarite

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Asus ROG Tytan transformohet me njė tė shtypur butoni (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 09:15 PM
 2. A je nje person i varur nga puna?
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 01:06 PM
 3. Ēfarė e bėn njė person tė shėmtuar?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 10-05-2012, 07:35 PM
 4. Gjeni ēfare nuk shkon tek kjo foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-08-2010, 03:02 PM
 5. Ahmed Deedat - Debat me ushtarė amerikanė
  Nga djal8ove nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2010, 04:43 PM