Neser nė "Epoka e Re" mund tė lexoni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Neser nė "Epoka e Re" mund tė lexoni

  Receta Gatimi

  • Pse babai i Lulies mendonte qe po ia djegin shtepine?
  • Nga kush kishte frik babai i Lulies?
  • Per kend e kishte marre malli Lulien qe dilte tek "Bunari"?
  • Kend e sheh nga mbrapa Geti (Getoar Selimi - Tingulli 3nt)
  • A po e len me dal mami Gjiren?
  • A e njohin Stresin kur po del n'xham?
  • A eshte akoma "fat zi" Xheza?
  • A eshte e vertet se "ka thon baba me kall eeee ooo..."?
  • Policia me ne fund arrestoi te dyshuarin kryesor per "kalljen e fitilave te llomes"
  • A u kthye Mentor Kurtishi nga "Azili"?
  • A eshte e vertet qe eshte djegur mali vetem pse Nena e ka martuar djalin?
  • A e luti Nena te bijen qe te qendronte edhe sivjet? Cfare i tha ajo?  Keto dhe shume te tjera, vetem ne Gazeten me te guximshme Shqiptare, EPOKA E RE!

 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  hahahahahahahahaha shume te quditshem kta me disa pytje interesante

  EPOKA E RE, gazeta qe ua ben lemsh

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  spo e marr veesh per ca behet fjal

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  spo e marr veesh per ca behet fjal
  hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha, po per shaka se cka tjeter...

  Kto qe jon cek aty, 100% i ki degju besoj... Geti (kengetari) edhe Stresi edhe Xheza edhe Mentori etj... Tash ktu ne formen komike me titujt e kengeve te tyre... S'po di qysh me ta spjegu ndryshe, po osht fjala per shaka.

  @Erdi shum kom kesh kur e kom lexu :v lol Shqiptart e bojn mas miri

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 01:00 AM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM
 3. Website ku mund te shohesh "football matches free live"?!
  Nga rrugaci i vogel nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 09-05-2009, 11:44 PM

Etiketat pėr kėtė Temė