Rezultati i sondazhit: Sa Ju Pelqen Forumi

Votuesit
49. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Shume Mire

  38 77.55%
 • Mire

  7 14.29%
 • Cka

  0 0%
 • Jo Mire

  0 0%
 • Duhen Ndryshime(cilat?)

  4 8.16%

Sa Ju Pelqen Forumi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 45
 1. #21
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Receta Gatimi

  mua ky forum me pelqen shume. cdo dite permiresohet. bravo stafi

 2. #22
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  mire se vjen

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Ka ore te tera qe po e Shfletojė,dhe sinqerisht me pelqej

  Sidomos disa tema ishin jashtzakonisht interesante..

 4. #24
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Per mendimin tim forumi me pelqen keshtu sic eshte,te mirat nuk kane mbarim asnje here,cdo gje ecen me hapin e kohes ashtu sic e cen dhe forumi dhe cdo gje vjen duke u permisuar dhe rregulluar,serveri eshte normal nuk me duket i avasht perkundrazi.Per sa i perket gjuhes jemi ne Shqipri dhe per mendimin tim gjuha duhet te jete keshtu sic eshte.
  Per sa i perket filmave ,e vertete qe linkat e filmave jane marre nga rapidshare ose jane te rapidshares ,por ama cdo film eshte falas dhe gjithkush mund ta shkarkoj,sepse ti shkarkosh ato ne nje menyre tjeter jo nga rapidshare apo etj duhet ti blesh me sa di une.Dhe nje here per mendimin tim "gjithmone" ky forum me pelqen jashtzokonisht shume. 5. #25
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  per mendimin tim forumi eshte shum mire keshtu siē eshte
  edhe nuk ka nevoj per ndryshime


  me respekt: AUREL

 6. #26
  i/e rregjistruar Maska e gertimyteberi
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Eshte fantastik

 7. #27
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  mua me pelqen keshtu sic esht...por nese do te kishte ndyshime prap do te isha i kenaqur...

 8. #28
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Surprizat nuk kane mbaruar!

  Pritet nje ndryshim tjeter i madhe! akoma "mendoj" me i bukur dhe terheqes!

  Ne punim e siper!

 9. #29
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ej,po a mund te ket forumi nje CHAT si puna e facebook?

 10. #30
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nuk e di ne e pe dje nje chat te tille! Por ka nje problem me identifikimin! Po punohet per ta rregulluar! Uroj se shpejti!

 11. #31
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po e pash por me dilte ky problemi qe the ti

  Kodi:
  -Identifikohuni per te perdorur kete chat.
  Por a do te rregullohet shpejt ky chat?mu duk interesant.

  kapa dhe nje Foto te Chatit para se te nxirrte problemin.

 12. #32
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po pikerisht si ne foto:

  Shpresoj se shpejti te jete funksionant!

  Pyejte: ēfare dilte mepas asaj "Duke u ngarkuar"?
  Me oriento pak kur futeshe ne faqe i identifikuar ēfare shfaqej!

 13. #33
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ajo duke u ngarkuar dilte vetem kur po PO hapej faqja dhe kur tek statusi i Browserit dilte Done ai butoni ku lexon DUKE U NGARKUAR zhdukeshe fare ndersa tek ai butoni ku esht ai INGRANAZHI dilte nje PIKECUDITESE dhe kur un afroja mousin thoshte IDENTIFIKOHUNI PER TE PERDORUR KETE CHAT edhe pse un isha identifikuar.por duhet te kete pasur ndonje problem ne ndertimin e CHAT-it.

 14. #34
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po flm! Kete doja te dija! Do mundohem ta gjej probemin kete fundjave!

 15. #35
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ok.shum mir pasi mu duk shum interesant per aq koh sa mundje ta shihje sepse ikte direkt.isha me fat qe e kapa dhe ne foto.

 16. #36
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  frumi eshte shum i mire dhe ne rruge te mbare. gjeja e vetme. qe do te thoja eshte qe per ndimen qe ofron forumi per antaret e tje, te jete sa me e thjeshte dhe e kuptushme. te perdoren fjal shqip, dhe te mos mendojme se te gjithe jan te persosur ne perdorimin e kompiuterit. cdo gje shkon ne regull. dhe mund te them qe eshte forumi me i mire shqipetare qe kam vizituar. personalisht jam shum i kenaqur.

 17. #37
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Hiq sme pelqen forumi ... o forum kotii ....

  blahh ....

  (pak hajgare...)

  Forumi #1 -
  Bravo staffi , shuuummmmm niceee e keni baa ... : ): ) : ) : P) : )

 18. #38
  tung 10% Maska e vuglushe
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  prizren
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pershendetje te gjitheve mua me pelqen forumi

 19. #39
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vuglushe Lexo postimin
  pershendetje te gjitheve mua me pelqen forumi
  Na behet qefi qe ju pelqen forumi. Mos harroni tua keshilloni dhe shoqerise tuaj!

  Kalofsh mire ne forum dhe ju ftoj te beni ndonje prezantim te shkurter, keshtu anetaret mund tu njohin me mire

 20. #40
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla Lexo postimin
  e bravo daku, se po na bejne kosovaret mesim te gjuhes shqipe. (me gjithe respektin qe kam per ta, por me vjen keq se nuk dine shqip por vetem dialekt)
  Hhahaha po skem qa me bo oj bij n`fund fundit kejt Shqiptar jemi Edhe pse ndryshon gjuha, tek e fundit me anglisht sna huq


  Forumi po m`pelqen shum Ju uroj suksese...!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?
  Nga Lirenti nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 06:26 PM
 2. Cfare do te besh pasi te dalesh nga forumi ?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 203
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 01:18 PM
 3. Mire Se Ju Gjeta Pjestare Te Keti Forumi!
  Nga Bori nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-09-2011, 09:23 AM
 4. A ju pėlqen FORUMI i RI?
  Nga Administratori nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 10:17 AM
 5. JA ME NE FUND U BERA ANTAR I KETIJ FORUMI EDHE UNE
  Nga bledi1 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 28-12-2008, 05:17 PM

Etiketat pėr kėtė Temė