Rezultati i sondazhit: Sa Ju Pelqen Forumi

Votuesit
49. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Shume Mire

  38 77.55%
 • Mire

  7 14.29%
 • Cka

  0 0%
 • Jo Mire

  0 0%
 • Duhen Ndryshime(cilat?)

  4 8.16%

Sa Ju Pelqen Forumi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 45
 1. #1

  Sa Ju Pelqen Forumi

  Receta Gatimi

  Sa Ju Pelqen Forumi

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Nqs votoni Duhen Ndryshime, ju lutesha te thoni dhe cilat ndryshime. Kjo na lehteson punen dhe plotesojme deshirat tuaja!

  Ndryshimet e planifikuara jane:
  server me i shpejt
  forum me shume praktik dhe te kendshem
  me shume filma
  me shume hapesire per argetim

  shtoni ju te tuajen!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  zonat teknologjike dhe ajo studentore te jete sa me e permbledhur, te kete me teper tema sociale

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  mua me pelqen shume dhe me kaq sa eshte

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  mua me pelqen shume dite e per dite me shume panvaresishte se po ma morrrin te gjith ne kthese per llafe

 6. #6

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Duhet nje kategori per temat sociale

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Do tema sociale ti eee???

  Bone mer ndonje teme per dashurine, per jeten ne cift, per pasionin!

  Ne intriga duam!

  PS. Ky eshte forumi me i kendshem qe kam pare ndonjehere! Ne fund te fundit, nje forum e bejne vete antaret dhe ketu antaret jane te gjithe ylla bote!
  PS. Njoni eshte shume llafazan, po hajd mo!

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  ja llafazani, mos bej lemsh temen se te vrava.

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Jo mi kuklla, un kom shkrujt per forumin se sa me pelqen, kom shkrujt se ca duhet me shtu, kam shkrujt edhe nje koment te vogel ne lidhje me nje nga antaret e forumit!

  Nuk e kam ngaterru temen, nuk jam jasht saj!

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  mua me pelqen shume.......

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Dhe mua me pelqen keshtu siē eshte

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Nqs votoni Duhen Ndryshime, ju lutesha te thoni dhe cilat ndryshime. Kjo na lehteson punen dhe plotesojme deshirat tuaja!

  Ndryshimet e planifikuara jane:
  server me i shpejt
  forum me shume praktik dhe te kendshem
  me shume filma
  me shume hapesire per argetim

  shtoni ju te tuajen!
  ēfare deri me sot eshte plotesuar:

  server me i shpejt [highlight=#00FF00:2yktgyr9]PO-OK[/highlight:2yktgyr9]
  forum me shume praktik dhe te kendshem [highlight=#00FF00:2yktgyr9]PO-OK[/highlight:2yktgyr9]
  me shume filma [highlight=#FFBF00:2yktgyr9]-se shpejti...[/highlight:2yktgyr9]
  me shume hapesire per argetim [highlight=#FFBF00:2yktgyr9]- se shepjti...[/highlight:2yktgyr9]

  Dhe shume ide te tjera po aplikohen cdo dite, sot eshte prezantuar Shqypi i Dites.Hidhini nje sy lart tek (Gazeta Shqiptare)

 13. #13

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  ēfare deri me sot eshte plotesuar:

  server me i shpejt [highlight=#00FF00:2ce3936v]PO-OK[/highlight:2ce3936v]
  forum me shume praktik dhe te kendshem [highlight=#00FF00:2ce3936v]PO-OK[/highlight:2ce3936v]
  me shume filma [highlight=#FFBF00:2ce3936v]-se shpejti...[/highlight:2ce3936v]
  me shume hapesire per argetim [highlight=#FFBF00:2ce3936v]- se shepjti...[/highlight:2ce3936v]

  Dhe shume ide te tjera po aplikohen cdo dite, sot eshte prezantuar Shqypi i Dites.Hidhini nje sy lart tek (Gazeta Shqiptare)
  BRO, serveri osht shum i ngadalshem... nuk e di ku e kini te hostuar, por prap eshte shum i ngadalshem...

  pastaj dizajni eshte i thjesht, nuk ka ndonje specifik te veqant...

  portali eshte i ngaterruar, dhe nuk dihet se ka jan temat, e ka jan senet tjera....

  sa per "me shume filma" ajo nuk mvaret prej jush, po antaret i postojn ato... e edhe kur ti postojn, i marrin gati prej forumeve te huaja, krejt ne rapidshare, e kerkush smun me download....

  PASTAJ MA ME RENDESI::: GJUHA E FORUMIT!!! eshte e perkthyme keq, ka fraza qe nuk pershtaten hiq, si per shembull "Shpeto"... ajo osht save (Ruaje) e jo shpeto.... nuk e di kush e ka perkthye, por i ka marr te gatshme prej fjalorit, d.m.th. veq drejt, pa u mendue...

  un i qova ni pm Lirentit, ne ta ma dergoj gjuhen shqipe, une i permirsoj ato fraza, se ja kom nis perkthimit tem, po ajo zgjat edhe ca koh...

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Bravo Reno !!!
  Faqen e pare e ke bere shume te bukur.........

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smartness
  BRO, serveri osht shum i ngadalshem... nuk e di ku e kini te hostuar, por prap eshte shum i ngadalshem...

  pastaj dizajni eshte i thjesht, nuk ka ndonje specifik te veqant...

  portali eshte i ngaterruar, dhe nuk dihet se ka jan temat, e ka jan senet tjera....

  sa per "me shume filma" ajo nuk mvaret prej jush, po antaret i postojn ato... e edhe kur ti postojn, i marrin gati prej forumeve te huaja, krejt ne rapidshare, e kerkush smun me download....

  PASTAJ MA ME RENDESI::: GJUHA E FORUMIT!!! eshte e perkthyme keq, ka fraza qe nuk pershtaten hiq, si per shembull "Shpeto"... ajo osht save (Ruaje) e jo shpeto.... nuk e di kush e ka perkthye, por i ka marr te gatshme prej fjalorit, d.m.th. veq drejt, pa u mendue...

  un i qova ni pm Lirentit, ne ta ma dergoj gjuhen shqipe, une i permirsoj ato fraza, se ja kom nis perkthimit tem, po ajo zgjat edhe ca koh...
  Flm smartness, i vleresojme shume komente tuaja. faleminderit

  flm dhe ty gento mundohemi per me mire

  flm te gjitheve per punen e bere.

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smartness
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  ēfare deri me sot eshte plotesuar:

  server me i shpejt [highlight=#00FF00o4nmzoa]PO-OK[/highlighto4nmzoa]
  forum me shume praktik dhe te kendshem [highlight=#00FF00o4nmzoa]PO-OK[/highlighto4nmzoa]
  me shume filma [highlight=#FFBF00o4nmzoa]-se shpejti...[/highlighto4nmzoa]
  me shume hapesire per argetim [highlight=#FFBF00o4nmzoa]- se shepjti...[/highlighto4nmzoa]

  Dhe shume ide te tjera po aplikohen cdo dite, sot eshte prezantuar Shqypi i Dites.Hidhini nje sy lart tek (Gazeta Shqiptare)
  BRO, serveri osht shum i ngadalshem... nuk e di ku e kini te hostuar, por prap eshte shum i ngadalshem...

  pastaj dizajni eshte i thjesht, nuk ka ndonje specifik te veqant...

  portali eshte i ngaterruar, dhe nuk dihet se ka jan temat, e ka jan senet tjera....

  sa per "me shume filma" ajo nuk mvaret prej jush, po antaret i postojn ato... e edhe kur ti postojn, i marrin gati prej forumeve te huaja, krejt ne rapidshare, e kerkush smun me download....

  PASTAJ MA ME RENDESI::: GJUHA E FORUMIT!!! eshte e perkthyme keq, ka fraza qe nuk pershtaten hiq, si per shembull "Shpeto"... ajo osht save (Ruaje) e jo shpeto.... nuk e di kush e ka perkthye, por i ka marr te gatshme prej fjalorit, d.m.th. veq drejt, pa u mendue...

  un i qova ni pm Lirentit, ne ta ma dergoj gjuhen shqipe, une i permirsoj ato fraza, se ja kom nis perkthimit tem, po ajo zgjat edhe ca koh...
  Ti vllai ke shum te drejte per keto qe ke shkruar! Problemi i vetem ku nuk jam dakord me ty eshte gjuha! Po ta leme ne doren tende, besoj se nuk do na dale ne gjuhe letrare Shqipe, kupton? Sepse menyra se si ti ke shkruar ne kete postim pershembull, le shume per te deshiruar! Ju Kosovaret keni marre pjese ne shume perkthime programesh te huaja (software)! Dhe te gjitha ato i keni bere qe ti kuptoni vetem ju ne Kosove! Sepse ne ne Shqiperi na duhet nje perkthyestjeter Shqip-Shqip per to! Perkthimet nuk behen me dialekt. Ne te tilla perkthime, perdoret gjuha letrare e cila kuptohet nga te gjithe! Qofte Shqiptaret ne jug ashtu edhe nga ata ne veri te Shqiperise! Dhe madje dhe me gjere!
  Ti ke marre shembullin e fjales "Save" qe ne shqip ka disa kuptime Ruaj, Shpeto dhe ndonje tjeter qe tani nuk me vjen ne mendje! Dua te te kujtoj qe "Shpeto" dhe "Ruaj" jane sinonim i njera tjetres dhe kane te njejtin kuptim! Ne rastin ku ti i permend "Save" nuk eshte fjali! Dhe perkthimin mund ta besh si te duash pa prishur kuptimin e domethenies! Nese "Save" do te ishte perdorur ne nje fjali, ath do duhej te vije trurin ne levizje per te gjetur ne fillim kuptimin e fjalise ne Anglisht dhe me pas berjen e perkthimit ne Shqip! Kesaj qe sapo te thash i referohem nje eksperience 16 vjecare ne fushen gjuhesore!

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  e bravo daku, se po na bejne kosovaret mesim te gjuhes shqipe. (me gjithe respektin qe kam per ta, por me vjen keq se nuk dine shqip por vetem dialekt)

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla
  e bravo daku, se po na bejne kosovaret mesim te gjuhes shqipe. (me gjithe respektin qe kam per ta, por me vjen keq se nuk dine shqip por vetem dialekt)
  [offtopic:2gi3zbi8]Fakti qe shume kosovar merren me pėrkthime te programeve shume kompjuterik une e shpjegoj se pikerisht QEP (Qendra pėr Edukim dhe Pėrparim) qe merret me pėrkthim dhe krijimi i programit kompjuterik drejtshkrimor pėr gjuhėn shqipe, e cila ka pėrkthyer dhe paketėn per Windows XP/Vista eshte me seli nė Prishtinė. Dhe pse QEP eshte nje qendėr profesionale, fakti i dialekteve eshte me i dukshėm per shqiptaret e Shqipėrisė sesa per shqiptaret e Kosovės.[/offtopic:2gi3zbi8]

 19. #19
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  [offtopic:2sxzp4uv]Athere, per mendimin tim, duhet te sjellim qepėn ne Tirane!!!!

  Jo jo, seriozisht! Nuk eshte ajo gjuha me te cilen Shqiperia duhet te prezantohet ne bote, pasi nuk eshte gjuha zyrtare dhe letrare![/offtopic:2sxzp4uv]

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Sa Ju Pelqen Forumi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323
  Athere, per mendimin tim, duhet te sjellim qepėn ne Tirane!!!!

  Jo jo, seriozisht! Nuk eshte ajo gjuha me te cilen Shqipėria duhet te prezantohet ne bote, pasi nuk eshte gjuha zyrtare dhe letrare!
  Fakti qe eshte ne Prishtine, do te thotė qe ka shume "pėrkthyes" apo "gjuhėtarė" kosovar dhe kjo duket qarte. Dhe pse ne sitin kryesor thuhet se bashkėpunon me Akademinė e Shkencave tė Shqipėrisė.
  Kuptohet me gjithė respektin pėr kėta persona se s'dua ti heq vlerat dhe nuk me ngelet mua ti vlerėsoj punėt e tyre, thjesht jap njė gjykim. Por mendoj se duhet te bashkėpunojnė me shume me letrar te vėrtet te gjuhės shqipe.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?
  Nga Lirenti nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 06:26 PM
 2. Cfare do te besh pasi te dalesh nga forumi ?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 203
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 01:18 PM
 3. Mire Se Ju Gjeta Pjestare Te Keti Forumi!
  Nga Bori nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-09-2011, 09:23 AM
 4. A ju pėlqen FORUMI i RI?
  Nga Administratori nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 10:17 AM
 5. JA ME NE FUND U BERA ANTAR I KETIJ FORUMI EDHE UNE
  Nga bledi1 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 28-12-2008, 05:17 PM

Etiketat pėr kėtė Temė