Rezultati i sondazhit: Sa Ju Pelqen Forumi

Votuesit
49. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Shume Mire

  38 77.55%
 • Mire

  7 14.29%
 • Cka

  0 0%
 • Jo Mire

  0 0%
 • Duhen Ndryshime(cilat?)

  4 8.16%

Sa Ju Pelqen Forumi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 45 prej 45
 1. #41
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

 2. #42
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
  Flm


 3. #43
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anna Lexo postimin
  mua me pelqen shume dhe me kaq sa eshte *
  ndaj te njejtin mendim si parafolsja ..asgje nuk esht perfekte

 4. #44
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mua nuk me pelqen fare hahaah

  me pelqen shum

 5. #45
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  per mua eshte shume ,shum praktik serveri juaj eshte perfekt por gjithmone problemet neve na krijohen nga interneti yne i ngadalet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?
  Nga Lirenti nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 06:26 PM
 2. Cfare do te besh pasi te dalesh nga forumi ?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 203
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 01:18 PM
 3. Mire Se Ju Gjeta Pjestare Te Keti Forumi!
  Nga Bori nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-09-2011, 09:23 AM
 4. A ju pėlqen FORUMI i RI?
  Nga Administratori nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 10:17 AM
 5. JA ME NE FUND U BERA ANTAR I KETIJ FORUMI EDHE UNE
  Nga bledi1 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 28-12-2008, 05:17 PM

Etiketat pėr kėtė Temė