Receta Gatimi

Kryeministria, si ka qenė dhe si do jete!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Drejtesia Kryeministria, si ka qenė dhe si do jete!

  Foto nga faqja zyrtare e Kryeministrit shqiptar Edi Rama:


  Ndertimi i Kryeministrise nga trupat Italo-Shqiptare
  Gjendja Aktuale e Kryeministrise


 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  jane fotot e bera nga e shoqa e ardian klosit,me titull kryeministrine sic nuk e keni pare ,shume turp metevertet dhe me pelqeu komenti,qe dikush qe nuk rregullon dot shtepine e tij ,smund te rregulloj nje shtet

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  bobo.. ca bohet aty.. hajde kryeminiestri hajde.. e jashtme hahaha

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Sa gjera kemi ne pėr tia nis nga e para! Uroj vėrtet qe vendi te ndryshoj dhe "infektimi korrupsionit" mos te bej shume viktima!

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  jam dakort me ty por ka shume pune per tu bere me nje GDP te atille qe ka shteti shqiptare,me nje arke boshe ,me sistem arsimor te rrenuar dhe nje liberalizim sistemi ,jo liberalizim nje shthurje totale me duket shu e e veshtire por nismat e reja me duken interesante .

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Best Of Albania


 8. #8
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ky k.minister jo rrumpalle po shkarravine eshte ,la kokrren e namit ne fushe te druve .,mire ai budalla qe poston foto ,po habitem me ata qe i besojne !!!!!

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  jam dakort me ty por ka shume pune per tu bere me nje GDP te atille qe ka shteti shqiptare,me nje arke boshe ,me sistem arsimor te rrenuar dhe nje liberalizim sistemi ,jo liberalizim nje shthurje totale me duket shu e e veshtire por nismat e reja me duken interesante .
  me fal : cdo te thote GDP ? me cfare treguesish matet ? ne cilet sektore ndikon ? ku jep efekt gdp-ja?

  ore sikur dilni nga salla e rilindjes apo e doktorit ,,,mos besoni idealin se te tradheton ,besoni ate qe do ju jepte te drejte !!!

  (me fal asgje personale )

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  shyqyr qe doli nje qe mendon njesoj si un..
  po as un su besoj ktyre fotove....nuk esht normale te punohet ne ato kushte....me miun e ngordhur te kembet....te lutem !!
  ato filxhanet me kafe , paskan ngel aty duke prit ramen ti lante...aman....
  ndoshta ka pas nevoj per rikonstruktim , dakort.... po ato foto nuk jan bere ne kontaktin e par me kryeministrin... jan komplet te transformuara..

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  K.Rama po mendon se hala esht ne koh te fushates zgjedhore, une mendoj se me mir esht te filloj realizimin e atyre mega premtimeve qe ka bere

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Restoranti i fundit qe keni qene
  Nga ReniX nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 06:49 PM
 2. 17 keshilla sa per te qene joshese dhe perfekte
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-04-2012, 10:00 PM
 3. Karrota dhe kumbulla pėr tė qėnė mė tė bukur
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-02-2012, 12:48 PM
 4. 8 sekrete per te qene e bukur.
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 05:36 PM
 5. Adami ka qenė i zi!
  Nga Sefedini nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-01-2010, 10:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė