Receta Gatimi

Donacionet per faqen!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  17

  Donacionet per faqen!

  Besoj se jo te gjithe e dine qe kur skadon serveri i forumit, administratori duhet te bleje nje te ri. Blerja e nje serveri ka nje kosto jo indiferente.
  Si mendoni sikur te marim pjese, te kontribuojme ne blerjen e serverit te ri.


  Per informacione te metejshme stafi drejtues do te jape te dhenat e duhura ose mund te dergoj dhurimin ne adresen paypal:

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Kontribut per serverin e ri!

  Falenderojmė EMAUS per kontributin e saj prej 100 €. Faleminderit nga zemra

  Falenderojme dhe te gjithe anetaret qe mbeshtesin kete inisjative.

 3. #3
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Kontribut per serverin e ri!

  Falenderojme Poligrafistin per dhurimin e tij per kete projekt.

  Te faleminderit ne emer te te gjithe anetareve dhe bordit drejtues.

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kontribut per serverin e ri!

  Poligrafist dhe une te falenderoj nga zemra per kontributin tend. Zoti ta shperblefte dhjetefish .

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kontribut per serverin e ri!

  faleminderit Renix dhe Emaus por mendova kur un harxhoj pare larte e pashte per budadalleqe pa vlere pse mos dhuroja dicka ke lirenti ku me te cilin kaloj nje kohe mjaft te mire
  edhe njehere ju faleminderit juve

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kontribut per serverin e ri!

  Bravo Poligrafiksi!

  Edhe shoku do bej nje dhurim, por sa te me zhbllokohet karta se me duhet ta riaktivizoj!

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Falenderojme nje Anetar per donacionin e tij!

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Po dhuroj edhe un !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kryeministri Anglez hap faqen e vet ne Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-10-2012, 03:01 PM
 2. Probleme me Faqen
  Nga vangeli nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-07-2012, 01:47 AM
 3. Wikipedia, donacionet arrijnė nivel rekord
  Nga gjendar nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-01-2012, 08:46 PM
 4. Yahoo ri-dizajnon faqen
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 07:12 PM