Rezultati i sondazhit: cilin program te studimit master,deshironi te vazhdoni?

Votuesit
2. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Master Shkencor Civil

  1 50.00%
 • Master Shkencor Penal

  0 0%
 • Master Shkencor Publik

  0 0%
 • Master Profesional

  1 50.00%

Cilin program te studimit master,deshironi te vazhdoni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e lorida
  Anėtarėsimi
  Sep 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Cilin program te studimit master,deshironi te vazhdoni?

  Receta Gatimi

  Cilin program te studimit master,deshironi te vazhdoni?Master shkencor civil,master shkencor penal,master shkencor publik,master profesional
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga lorida; 24-09-2013 mė 05:22 PM.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  do me pelqente te vazhdoja studimet per shkencat kompjuterike, Informatika me sakte!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 10:10 PM
 2. Vazhdoni sekuencen e numrave...
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 05-04-2011, 02:54 PM
 3. Cilin program perdorni per komunikim?
  Nga kristimcs nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 11:17 AM
 4. Me cilin program mund te jete bere kjo foto.
  Nga 3r1k0 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 02:24 PM
 5. Cfare dege preferoni te vazhdoni?
  Nga ciroi82 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-05-2010, 05:58 AM

Etiketat pėr kėtė Temė