Amanet labja...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Amanet labja...

  Receta Gatimi

  Pershendetje Stafit

  Ju lutem te jepni nje pergjigje per ankesen e me poshtme:

  Labja ka nje problem me e-mail...gabimisht ka ndryshuar adresen nga Hotmail...ne G-mail....dhe pret nje konfirmim nga forumi per te bere te mundur serisht aktivizimin e saj...

  ju lutem...Adm te dergoj nje sms konfirmimin ne e-malin e saj...qe te mund ta shohim laben serisht se na ka marr shume malli...

  Ju faleminderit!!!

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Pershendetje Stafit

  Ju lutem te jepni nje pergjigje per ankesen e me poshtme:

  Labja ka nje problem me e-mail...gabimisht ka ndryshuar adresen nga Hotmail...ne G-mail....dhe pret nje konfirmim nga forumi per te bere te mundur serisht aktivizimin e saj...

  ju lutem...Adm te dergoj nje sms konfirmimin ne e-malin e saj...qe te mund ta shohim laben serisht se na ka marr shume malli...

  Ju faleminderit!!!
  kur lexova ''amanet labja'' me keputen kembet thash se cfar i paska ngjar ?o aurora o ''dreq''po pse nuk i ke dhen nje titull tjeter moj psh;porosi nga labja?

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  kur lexova ''amanet labja'' me keputen kembet thash se cfar i paska ngjar ?o aurora o ''dreq''po pse nuk i ke dhen nje titull tjeter moj psh;porosi nga labja?
  hahahahahhahahhaha sa kam qesh....titull tjeter do vija moj moter...por ja thash ne nje moment me shaka...dhe duke qeshur...vendosem qe te linim kete....hahahahha mos ki merak motra se eshte mire....vetem ka patur kete problemin ndaj nuk ka hyr dot...

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhahahhaha sa kam qesh....titull tjeter do vija moj moter...por ja thash ne nje moment me shaka...dhe duke qeshur...vendosem qe te linim kete....hahahahha mos ki merak motra se eshte mire....vetem ka patur kete problemin ndaj nuk ka hyr dot...
  me shaka po ne ketu desh vdiqem moj ,tham se pask ik pa na pershendet madje e pa pi kafe me te... hahah

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Pėrshėndetje Aurora dhe faleminderit pėr raportimin!
  I kemi shkruajtur nje email ku kemi shpjeguar proēeduren, por po e rishkruajme perseri ketu.

  Mund te kėrkohet nje email tjetėr aktivizimi nga kjo adrese: http://www.lirenti.com/register.php?do=requestemail

  Tek hapėsira shkruhet adresa email e re dhe konfirmohet. Kujdes, duhet kontrolluar dhe kartela SPAM/JUNK ne emailin tuaj, pasi ka mundėsi te pėrfundoj ne posten e pa dėshiruar.
  Pasi te keni marr emailin mund te klikoni mbi adrese ose te vendosni kodin e aktivizimit tek hapi i dyte kur shkruajtet emalin siper.

  Mos hezitoni te na kontaktoni per ēdo problem tjeter!
  Gjithe te mirat

 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  o qelbsin e dreqit, edhe un si erina thash se mos na la labja haahaa

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  kur lexova ''amanet labja'' me keputen kembet thash se cfar i paska ngjar ?o aurora o ''dreq''po pse nuk i ke dhen nje titull tjeter moj psh;porosi nga labja?

  hahahaahahahhahahah sa kam qesh. o erna ti qenke si puna ime se dhe mua mi keputen kembet sot, kurse per laben me vajt gjaku te kembet hahahah

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Te hengert gojen qe vetem prapesira nxjerr...labja eshte mire o dreq...vetem ka patur disa probleme hahahahahaha....

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Aurora hapi ndonjher ato mesazhet private

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Aurora hapi ndonjher ato mesazhet private
  pse me cfare rasti?....

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Per 100 vjetorin, po si komunikon me tjeret ti

 11. #11
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Egzistojne tipe dhe forma te tjera te ndryshme komunikimi apo jo?....nuk eshte vetem kjo!...

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  lool, Mua nuk me shkoi mendja tek e keqja fare , mendova veē qe : Labja na iku nga forumi
  Kthim sa me te shpejte Labe

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  sa mir qe iku labja, se lemsh e bente forumin hahah

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  hahhahahah sa kam qeshur me titullin,po cpate me emailin ti moj zemer hhhahaha pse si the vllait ta rregullonte ,hhahhhahhaaha shpresojme te na vish sa me shpejt ketej

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po he akoma nuk u zgjidh problemi i labes

 16. #16
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Labeeee akoma s'tu rregullua moj?...ncncncnc do jene probleme me te thella them une .....zoguuu hajde se na thave syt

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  im alive people
  HAHAHA o qelbesir , po un thash se do e beje amanet laben , jo labja . Se nuk lash testament un hahahha...pse ma ndillni te keqen
  Njs dhe njeher rrofsh.
  I ke erines nje te ngrir gjaku borxh ama

 18. #18
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahhhahaha po c'beri "laben"...apo "labja"....fjala kyce ishte "Amaneti"...hahahahhaa nga ajo ju pren gjunjte Erines,hahahaha

  shyqyre njehere qe erdhe,e qe je mire...e qe te kemi mes nesh

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  pse mo ku eshte problemi nuk utete dot me email tjeter e e e..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Labja....
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 216
  Postimi i Fundit: 18-10-2014, 10:21 PM
 2. Per miken time "labja"
  Nga landi i nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 09:43 PM
 3. 100 Vjeēe - Nje urim vertet SPECIAL - Gezuar Ditelindjen Labja!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-06-2011, 12:31 PM
 4. Vesa nje tjeter “Amanet” me Florin
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-06-2011, 05:28 PM