Pyetje Llotaria Amerikane


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e eldorado
  Anėtarėsimi
  Oct 2013
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pyetje Llotaria Amerikane

  Receta Gatimi

  Mirembrema. Meqense jeni nje forum ku mund te bisedohet per tema te ndryshme kisha nevoj vetem per nje informacion te sakt. ne aplikimin e llotos amerikane e nisa aplikimin me nje faqe qe nuk ishe internet explorer si e rekomandojn udhezimet por nuk po me vinte kodi i konfirmimit .e perserita aplikimin perseri me internet exlorer dhe e mora kodin e konfirmimit . ekziston mundesia te jem perjashtuar nga perzgjedhja e departamentit te shtetit amerikan per vizat ? faleminderit.

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  http://albanian.tirana.usembassy.gov/dv.html

  Uroj qe aplikimin ta kesh ber https://www.dvlottery.state.gov/

  Nese e ke marre 1 here kodin e konfirmimit kjo do te thote se je pranuar

  suksese!

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e eldorado
  Anėtarėsimi
  Oct 2013
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  shum flm

  Po kodin e kam mar kur aplikova me internet explorer qe eshte dhe faqa e rekomanduar ..kur aplikova ne fillim me google chrome nuk e perfundova dot aplikimin nuk e mora dot kodin ...dhe prandaj e perserita ..nuk kisha te qart kete gje..se mesa dim thuhet qe nuk duhet te jen te dhenat e nje. Personi 2 her ..por a duhet te kesh mare ne te dyja rastet kodin e konfirmimit qe te quhet I rrem aplikimi apo jo .?

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nese keni dy apo me shume kode konfirmimi ne email, ateher aplikimi juaj eshte i pa vlefshem! Suksese!

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Kete punen e fotove nuk kuptova mire une, se duhen shume te sakta, jo ti besh thjesht me webcam, duhen foto qe perdoren per dokument indetifikimi mjafton ti skanerizosh ne permasat qe kerkojne ata, dhe duhet nisur 1 foto apo 4 bashke si jane fotot, di gje ti Reno?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lotaria Amerikane - Ja si te Aplikoni!
  Nga ReniX nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 09:45 PM
 2. BlackBerry 10, arma e re e spiunėve amerikanė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-11-2012, 11:12 AM
 3. Aplikim per lotarine amerikane dv 2012
  Nga paolo maldini nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-10-2010, 10:01 PM
 4. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 12:26 PM
 5. [INFO]Si Funksionon llotaria?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 04:18 AM

Etiketat pėr kėtė Temė