Fėmijėt qė mėsojnė tė flasin shpejt, bėhen “pijanecė” !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Pinguin Fėmijėt qė mėsojnė tė flasin shpejt, bėhen “pijanecė” !!

  Receta Gatimi

  Fėmijėt qė mėsojnė tė flasin dhe tė lexojnė mė herėt se tė tjerėt, ka shumė mundėsi qė kur tė rriten ta duan pijen mė shumė sesa duhet.Ky ėshtė pėrfundimi nė tė cilin ka dalė njė studim finlandez qė mori nėn vėzhgim 3000 binjakė. Ata qė kishin folur ose lexuar mė parė, kishin dy herė mė shumė mundėsi tė konsumonin mė shumė alkool se vėllai apo motra e tyre pasi rriteshin.

  Studimi nuk tregon nėse tė folurit mė shpejt ēon nė probleme varėsie ndaj alkoolit.

  Udhėheqėsi i studimit, Antti Latvala, nga Universiteti i Helsinkit, theksoi: “Njerėzit kanė pėrshtypjen se njerėzit qė janė mė tė zgjuar dhe qė lexojnė libra, janė tė mbyllur. Por, kėta njerėz kėrkojnė gjithmonė aventura, kanė mė shumė miq dhe e ekzagjerojnė me pijen ndonjėherė.”.ikub.al/

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16


  sa qesha......qenkam rehat me ēunat e mi un ...dhe pse i vogli qe tani do te provoje veren kur pi ndonjer...mamiiiiii

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  un jam nje deshmi e gjall e kti perfundime. Se dhe un kam fol shpejt........dhe e pelqej shum birren

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Kisha vajzen e nje shoqes sime une (2 vjece)...ajo vdiste per birre...nuk guxonim te pinim ndonje birre se prz na i merrte nga duart....dhe derisa te ngopej nuk ndalej se bertituri...

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Kisha vajzen e nje shoqes sime une (2 vjece)...ajo vdiste per birre...nuk guxonim te pinim ndonje birre se prz na i merrte nga duart....dhe derisa te ngopej nuk ndalej se bertituri...
  hahahaha pupuupu, mir qe qenka vajz....se ne e kemi pijen me te qeshur ne pergjithesi

 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  do pyes njeher un, se kur kam filluar te flas. mgjithse jam i sigurt qe ska te bej fare.

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un jam nje deshmi e gjall e kti perfundime. Se dhe un kam fol shpejt........dhe e pelqej shum birren

  euu dhe kete sna e kishe trguar

  te pelqesh birren labe, sdo te thot qe je pijanece...ja pra qe ja fut kot

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  do pyes njeher un, se kur kam filluar te flas. mgjithse jam i sigurt qe ska te bej fare.

  - - - Updated - - -
  euu dhe kete sna e kishe trguar

  te pelqesh birren labe, sdo te thot qe je pijanece...ja pra qe ja fut kot
  ne versionin femer jo....po ne ate mashkull pa dyshim qe po

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fėmijėt qė nuk hanė mėngjes, mėsojnė mė pak
  Nga ulkina nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-10-2013, 10:25 PM
 2. Femijet qe i kthejne fjalen prinderve behen me te mire kur rriten !!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 11:04 AM
 3. Femrat me pijanece se meshkujt
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 12:29 PM
 4. Nė ē’moshė flasin fėmijėt?
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 05:15 PM
 5. Bebja pijanece – VIDEO
  Nga lovee nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-03-2011, 03:59 PM