Pse femrat e kane te nevojshme Makeup-in


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Djallėzore Pse femrat e kane te nevojshme Makeup-in

  Receta Gatimi

  Tani besoj se do e kuptoni pse nje femėr rri 6 ore para pasqyrės kur i thua per te dal

  Burimi: www.bukuri.com

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mendohuni mire

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Hahahahaha nuk eshte e vertet!!!...Make up te ndihmon te ndihesh ndoshta me mire...por nuk besoj se femrat nuk jetojne dot pa te....make up thjesht e ndihmon nje femer te kete pak me teper besim ne vetevete dhe ne imazhin e saj....

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Ndoshta esht sh i domosdoshem per figurat publike....qe duhet ta ken imazhin perher perfekt...por sesht e then qe kshu esht per te tera...
  Psh sot un...i keputa nje rimel....nje topuz flokut...dhe dola
  Eshte i rendesishem nrm...por cdo gje me mas , duke e pershtat me ambjentin dhe rastin ku do shkosh....

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  lol, Reni kto jane makiazh qe kane ber profesionistat jo shtepiake
  duken sikur ka ndryshu personi komplet :/
  Ku ka si makiazhi soft , i thjeshte

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 Zakonet qe kane femrat dhe meshkujt jo
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 11-06-2013, 02:49 PM
 2. Meshkujt e urrejne makeup, me te pelqyera femrat e thjeshta
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 29-05-2013, 08:06 PM
 3. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 04-09-2012, 03:41 PM
 4. Femrat kane nje jete me te lumtur se meshkujt
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 30-05-2012, 05:24 PM
 5. Pse femrat beqare shokun me te ngushte kane Lotin
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-07-2010, 07:12 PM

Etiketat pėr kėtė Temė