Ēfare beni per te mbajtur trupin ne forme?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Recete Ēfare beni per te mbajtur trupin ne forme?

  Receta Gatimi

  Cili eshte aktiviteti qe kryeni per te mbajtur trupin ne forme? Sa nga ju shkojnė te paktėn 2-3 here ne jave ne palestėr, po pėr vrap?  Personalisht preferoj ambientet e hapura te vrapoj por, tani qe filluan shirat palestra eshte nje zgjidhje e mire!

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Palester Peshe + Not 2-3 here ne jave dhe vrap 2-3 ditet qe nuk shkoj ne palester i bej vrap, kemi shtuar kilet , duhet te ulim ritmin

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Se di...per momentin nuk shkoj as ne palester...por serisht jam ok....

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Asgje nuk bej, jam vet ne form gjithmon

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  aktivitet fizik asgje , po u ben muaj qe me eshte ber zakon , qe sa cohem ne mengjes...ndez radjon...e behem gati per ne shkoll duke kercyer haha
  te ndihmon te shpihesh pak....po me shum te ndihmon ne aspektin shpirteror se sa ate fizik....

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Asgje nuk bej, jam vet ne form gjithmon
  ....

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  aktivitet fizik asgje , po u ben muaj qe me eshte ber zakon , qe sa cohem ne mengjes...ndez radjon...e behem gati per ne shkoll duke kercyer haha
  te ndihmon te shpihesh pak....po me shum te ndihmon ne aspektin shpirteror se sa ate fizik....
  kot nuk je ngordhalaqe ti

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ....
  he nuk beson? pune madhe, besoij vet un

 8. #8
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  kot nuk je ngordhalaqe ti  he nuk beson? pune madhe, besoij vet un
  hahahahhaah o zot i madhe....ksaj i thone te hipt vetja ne qejf hahahahaha sa gjynah

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Ne shqiptaret , ne pergjithsi....nuk e kemi kulturen e aktivitetit fizik. Ven ne palester , apo merren me aktivitet fizik vetem per te hequr kile. Kurse ata qe e kan trupin ok fizikisht , nuk e shikojn si domosdoshmeri.... Po ne fakt pasojat e ksaj neglizhence do na ndihen qe sa te futemi tek te 40-at. Se trupi , artikulacionet , muskujt...kan nevoj te vazhdueshme te pasurohen me gjak e oksigjen....

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mese e vėrtet ajo qe thua, kultura fitohet, por jemi bere popull dembel! Dikur fiskultura ka qene ora e pare!

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 26-10-2013 mė 11:59 AM. Arsyeja: dikur

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  lool, Reni ke thene 2 her ne te njejten fjali Dikur

  Veē nje ore ne jave pishine, asgje tjeter.....duhet me shume por koha dhe vullneti mungon ....

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  thnx e korigjova

  Por te shtosh dhe nje ore tjetėr pishine sdo e kesh problem te shtosh dhe ndonjė macarons me tepėr

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin


  Veē nje ore ne jave pishine, asgje tjeter.....duhet me shume por koha dhe vullneti mungon ....
  lol ti duhet te besh ca shtang

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  thnx e korigjova

  Por te shtosh dhe nje ore tjetėr pishine sdo e kesh problem te shtosh dhe ndonjė macarons me tepėr
  hahahaha, qe sja pame nurin atyne apo me kaluan para syve dhe si pashe ??? lool  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  lol ti duhet te besh ca shtang


  - - - Updated - - -  lool, sport me keto , te behen muskujt e krahut

  Te shijshme duken

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un e fillova dhe e lash prap palestren gabim

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin


  lool, sport me keto , te behen muskujt e krahut

  Te shijshme duken
  Shiko se jan bere pėrmirėsime dhe me ēokollatė

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Un e fillova dhe e lash prap palestren gabim
  Do e fillojmė bashke tani ne nėntor

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare do te beni neser
  Nga anonymus nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 29-10-2014, 10:15 PM
 2. Cfare do te beni neser
  Nga anonymus nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-01-2014, 11:14 PM
 3. Ēfare do te beni neser
  Nga anonymus nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 30-08-2013, 03:37 PM
 4. Cfare ju terrheq me teper ne trupin e nje femre ?
  Nga labja nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 14-06-2013, 09:26 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2009, 02:55 PM

Etiketat pėr kėtė Temė