Shiko dhe meso.....!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 23 prej 23
 1. #21
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  problemi jot eshte i thjesht fare.......mos perdor me shkelqyes....
  ua un thash se kjo do me jap ndonje keshill si te kujdesem , e kjo thot mos perdor ..po un kam qef ti kem ashtu buzet cdo her me shkelqim e du ni ndim?

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  shiko...e para kjo ste ndodh vetem ty...na ndodh te gjithave...smund te pretendojm se ate shkelqyes qe do e vesh ne mengjes ta kesh ter diten...
  dhe e dyta...me qe i do ashtu gjith kohes , athere mbaje me vete....


 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Meso Word 2007 dhe Excel
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-11-2012, 04:06 PM
 2. Mėso tė thuash "JO"
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 07:40 PM
 3. Meso rreth printimit
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-08-2010, 01:08 AM
 4. Meso shqipen me theks
  Nga ReniX nė forum In Italiano / In English
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 08:44 AM