Shiko dhe meso.....!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Thumbs up Shiko dhe meso.....!!

  Receta Gatimi
  - - - Updated - - -


 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sa bukur te gjitha te japin mundeis te mesosh

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  esht e vertet....disa i kam ruajtur ne cel , qe ti kem me te kollajta
  ok vazhdojm me disa te tjera


 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Me pelqen shume lyerja e atyre syve pas komentit tend moj...shume bukur...

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  dhe mua me pelq sh peneli ne sy. pa asnje ton

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Edhe une shuuume...Thjesht penelin dhe rimelin...edhe nje lip...ky eshte zakonisht make up im i perditshem....

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  rimelin e harroj pothuajse gjithmon......kurse lip po , shkelqyes pergjithesisht

 8. #8
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Po shkelqyes...por un i them lip zakonisht...Nivea me Luleshtrydhe ose sheg...eshte shuuuuume e mire....ka nje ere qe ta hash hahahahaha harron qe nuk eshte per te ngrene....

  rimelin asnjehere nuk e harroj...madje e beje me durimin dhe kujdesin me te madhe...me pelqen shume syri me rimel,....

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  me luleshtrydhe dhe qershi kam un.....te bejn vertet qe ti hash hahaha. po tani ne dimer jan sh te mir kunder plasaritjeve
  e nuk e di si per dreq harroj ....ama penelin....sdal nga shpia pa e ber ashtu si e dua hahahaha
  shiko sa i buqkur


 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  uaaaa hello Kitty moj?...sa thonje te bukur....ide gjeniale per Vitin e Ri...

  Une zakonisht i beja thonjte te kuq...me vitin qe vinte....psh vjet i bera te gjithe te kuq...dhe ne dy gishta shkruajta 2013...shuuuuume bukur....por edhe kjo me pelqeka....

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ide e bukur
  po un per vitin e ri do preferoja kte

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Te bukur jane...por une me shume preferoj ngjyrat e gjalla...cfare jane gri..e zeze...si dua fare...per Pashke i beja me ngjyra...si edhe vete vezet e pashkes....hahahahaha sa bukur ngjanin....

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ata siper pershtaten me stinen e dimrit...qielli gri , bora e bardh
  kshu qe pershtaten edhe thonjt....jo ngjyra te ndezura ter kohes ....un tani psh i kam blu

  nje foto e ber posacerisht per ty , tani hahaha

 14. #14
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahahha sa bukur!!!...Te shkojne moj dreq...

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hajt moo...lyeji ne drek , se ne dark prishen prap nga teli i eneve hahahaha....

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20


 17. #17
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sa stilim i bukur!!!...kaq pothuajse i kam floket...edhe ne flok te zi besoj duhet te duket bukur!!!

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20


  - - - Updated - - -


 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  keto te fundit me fusin friken me shum te un problemi numer 1 eshte se nuk di te kujdesem per shkelqim te buzve,se ate me shum perdor, nese ha diqka harroj se kam ly buzt. thojt me hello kitty me shum per femij jan o aurora

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  problemi jot eshte i thjesht fare.......mos perdor me shkelqyes....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Meso Word 2007 dhe Excel
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-11-2012, 04:06 PM
 2. Mėso tė thuash "JO"
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 07:40 PM
 3. Meso rreth printimit
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-08-2010, 01:08 AM
 4. Meso shqipen me theks
  Nga ReniX nė forum In Italiano / In English
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 08:44 AM