Fustane pėr Mbrėmje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Foto Fustane pėr Mbrėmje

  Receta Gatimi

  Shfletoni keto permbledhje me Fustane per Mbremje! 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pjesa 2, fustane per mbremje! 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pjesa 3, fustane per mbremje! 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Fund, cili ishte fustani juaj i preferuar? 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Shfletoni keto permbledhje me Fustane per Mbremje!

  Ky me pelqeu shuuume.......eshte edhe si foto shume fantastike....por edhe fustani teper klasik...elegant...chic....e kaq hahahhaa

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Shfletoni keto permbledhje me Fustane per Mbremje!  J'adore dhe fustani pare i postimit te fundit

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  shum te bukur pothuajse te gjith....po duke qen se nuk para jam pjesmarrese e evenimenteve ku kta fustan mund te vishen , nuk jan pjes e stilit tim...

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Ky me pelqeu shuuume.......eshte edhe si foto shume fantastike....por edhe fustani teper klasik...elegant...chic....e kaq hahahhaa
  te pelqeu ty ai me ate te caren dery aty lart ? haha

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  te pelqeu ty ai me ate te caren dery aty lart ? haha
  hahahahhaha e pse cfare kishe ti?....a nuk eshte i bukur.......vetem se une sa kemba e saj jam

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahhaha e pse cfare kishe ti?....a nuk eshte i bukur.......vetem se une sa kemba e saj jam
  hahah sa keq me vjen qe je aq ahaha, dhe labja prandaj si do, po lere ca thot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fustane mbremjeje per festat 2013
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2012, 03:17 PM
 2. Dobėsohuni me 2 gota verė nė mbrėmje !!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 10:55 PM
 3. Fustane Nuserie
  Nga lovee nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 09-03-2012, 12:51 PM
 4. Ja cilat fustane barten kėtė verė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-06-2011, 10:34 PM
 5. Fustane moderne pėr maturėn
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 09-06-2011, 08:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė