7 Fraza per ti thene Lamtumire nje femre...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Unhappy 7 Fraza per ti thene Lamtumire nje femre...

  Receta Gatimi

  1 - Je femra e jetės time, por jo e kėsaj jete
  2 - Kam frik se do te bej te vuash, keshtu po te le...
  3 - Nje dite do me falėnderosh qe po ndahemi tani
  4 - Te tradhtova me ate per te provuar se ēfare ndjeja per ty
  5 - Mendoj se te dua per jo siē duhet
  6 - Po te le se je shume e bukur per mua..
  7 - e di qe do te pendohem, por eshte me mire kėshtu...

  Cilėn keni perdorur?

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahhahahahha po per meshkujt egziston ndonje?.......

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  do thot ne femrat vetem duhet te lexojm ne ket teme mashtrimet e meshkujve a.

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  -8 @Erina vura re qe te dua por jo aq sa ti meriton

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  -8 @Erina vura re qe te dua por jo aq sa ti meriton
  Dhe cilen faz zgjodhe per te me then lamtumir

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kjo ishte per te bere per vete

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahhahahahha po per meshkujt egziston ndonje?.......
  Ka edhe femra qe perdorin te njejtat teknika per te ndare, por le te na i thoj ndonje femer

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  do thot ne femrat vetem duhet te lexojm ne ket teme mashtrimet e meshkujve a.
  Ka shume te tjera, mendoj...

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  une kurr nuk kam pare diēka "te mire" tek fjala lamtumire...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fraza Dashurie
  Nga Kliton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 19-10-2014, 11:43 PM
 2. Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?
  Nga ReniX nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 09:43 PM
 3. Thenie, Citme, Fraza me Foto
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2012, 08:30 PM
 4. Fraza Dashurie...
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 09:45 PM
 5. Fraza dhe Dedikime te ndryshme
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 10-09-2011, 10:51 PM

Etiketat pėr kėtė Temė