Kacurrela me leter higjenike !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 30 prej 30
 1. #21
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  hahahahahahha cun the?....allaaaa po pse nuk flejne motrat bashke?...ncncncnc hapu dheeeeee...merr ndonje cun thot...ncncncc

 2. #22
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahha cun the?....allaaaa po pse nuk flejne motrat bashke?...ncncncnc hapu dheeeeee...merr ndonje cun thot...ncncncc
  hahahhahaha po thash e te te isha ,po edhe shoqet ngajher ben te bejn gjumin se bashku me shokun moj ku eshte keqja hahahhaha

  ps floket do e provoj ket menyre ti bej se mos dalim nga tema

 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ....po une qe i kam floket te gjate o goca i bie te rri tere diten?......joooo mendoj se eshte totalisht humbje kohe...sepse floket edhe me shkume duken shume bukur...jo po te harxhosh 4 letra higjenike ...hahahahahah per ti bere floket si kokashta ...alllaaaa
  floket vetem me shkum , jan me te perditshem...kurse ky siper esht thj per nje rast...dhe esht nje nga llojet e kacurrelave qe un e adhuroj...


  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  prandja thash un se te mi bej dikush mir do ishte se vet ahuu skam nerva .. dhe tjetra eshte se nuk duhet besuar edhe shum ketyre vido se kush e di sa manipulimet behen,, po hajt mo te provojm ni fije floku .. un nuk i bej dot se duhet me ble niher shkumen se nuk kam ketu tani. po te isht labja shoqe e mir do ma jept vet ajo po ja se nuk eshte
  kto videot skan asnje qellim fitimi eri...kshu qe nuk manipulojn ta siguroj
  un tani ne nentor per festen e halloween-it , bera nje kacurrel me letra alumini .....nga nje an mi bente mami , nga ana tj shoqja e ngusht.....dhe me kan dal super.....pak a sh si ne video....si sh natyral...do ta postoj ndonje dit tj ate video

  e sa per shkumen..qe e do te gatshme nga labja ti.....labja te ka sjell nje video ktu ne forum , si ta pergatisesh vet ne kushtet e shtepis....pa asnje kosto....nje xhel qe esht sh sh i mir...dhe spermban asnje kimikat...100% bimor
  http://www.lirenti.com/threads/19195...tet-e-shtepise

  - - - Updated - - -

  se harrova....u hengert nje mortje qe ma keni ber kshu temen moret vesh

 4. #24
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ket faren e linit se kish ndegju deri tani ,po ti e thu se je koprrace prandaj..
  jo se do e blej se nuk kushton edhe shum pastaj do e provoj,po sinqerisht te mi bej dikush se eshte maltretim ti bej vet me leter ashtu si ne video..

  ps ti thua mir se te kami bere temen te kaloj ne sh postime edhe mallkon ooo pikaaaaaaaaaaa

 5. #25
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahhahahahaha edhe ne raste te vecanta o labikeee kjo eshte super e lodhshme dhe stresuese...mendimi im...parapelqej ondet me shkume te jene te crregullta dhe te derdhura...jo keshtu sikur te ka zene korendi...

 6. #26
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  esht tj te thuash esht e lodhshme..tjeter te thuash sme pelqejn , me duken si rrodhe....po e ben si dhelpra me rrusht ti tamam hahahah
  kacurreli afrikan esht nje nga kacurrelet me te bukura.....i rregullt dhe i vockel.
  nrm do shum durim....po sic e thash nje flok i gjat se ben dot vetem....
  ca ndryshim i papar per nje rast te vecant

 7. #27
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  perkundrazi un kam sh qef ti bej njher flokt ashtu si me ti zan korrenti, te japin ni pamje si me ken nga afrika lol e them sinqerisht se kam qef ashtu ti bej

 8. #28
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  dhe un...do doja sh ta shija veten me ate lloj floku.....aq i vockeeerrr ahahaha....
  po e bere , mos harro te besh foto ok ?

 9. #29
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  dhe un...do doja sh ta shija veten me ate lloj floku.....aq i vockeeerrr ahahaha....
  po e bere , mos harro te besh foto ok ?
  po pra ka lezet kur behn shum kaqurrele ndryshim total

  ps nese i beje patjeter se do bej foto

 10. #30
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  As qe e ve ne dyshim qe duken bukur...vetem se duhet shume kohe per ta bere ate...nderkohe qe lodh koken me letra te kesaj natyre hahahahhaa me mire harxho 10 min...ne parukeri...dhe dil si njeri...se sa keshtu...rri 4 ore para pasqyres dhe krahet super te lodhur...

  Gjithsesi...jane te bukur...kush ka floke normal mund ta beje...eshte unik si stil...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Leter Nenes
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-10-2012, 08:20 PM
 2. Nje leter per ty
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-10-2012, 06:55 PM
 3. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2011, 04:58 PM
 4. LETER...
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-01-2011, 07:02 PM
 5. Leter mamase
  Nga Erlindi nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-02-2009, 02:20 PM