Kacurrela me leter higjenike !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 30
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Talking Kacurrela me leter higjenike !!

  Receta Gatimi

  Fantastikeeeeeee
  Nje menyr shum e leht......dhe aspak e demshme per floket....pa nevojen e piastres , bikutinave etj.....
  Un do e provoj sonte


 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mu duk mua apo perdori shkum ( tessa )ajo per flok? ajo pak a shum ti ben kaqurrel edhe me duar ashtu si te filloj te thahen,por mu duk bukur se nuk ti demton sikur se hekuri .. do e provoj njher dhe un edhe pse nuk kam sh nerva , vetem te mi bej dikush do ishte super

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ku krahasohet kacurreli i ber thj me shkum nga ky siper moj......ky esht tipik stil afrikan hahaha
  po un bera dush qepar e thash do i bej.....fillova ca.....po nga qe e kam flokun goxha te gjat , dhe mu keputen duart....smundesha me...
  dhe e lash ta bej kur te kem ndonje fest....se kshu kot...uhaa donte shhh durimmm...dhe sbehen vetem

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ku krahasohet kacurreli i ber thj me shkum nga ky siper moj......ky esht tipik stil afrikan hahaha
  po un bera dush qepar e thash do i bej.....fillova ca.....po nga qe e kam flokun goxha te gjat , dhe mu keputen duart....smundesha me...
  dhe e lash ta bej kur te kem ndonje fest....se kshu kot...uhaa donte shhh durimmm...dhe sbehen vetem
  prandja thash un se te mi bej dikush mir do ishte se vet ahuu skam nerva .. dhe tjetra eshte se nuk duhet besuar edhe shum ketyre vido se kush e di sa manipulimet behen,, po hajt mo te provojm ni fije floku .. un nuk i bej dot se duhet me ble niher shkumen se nuk kam ketu tani. po te isht labja shoqe e mir do ma jept vet ajo po ja se nuk eshte

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ....po une qe i kam floket te gjate o goca i bie te rri tere diten?......joooo mendoj se eshte totalisht humbje kohe...sepse floket edhe me shkume duken shume bukur...jo po te harxhosh 4 letra higjenike ...hahahahahah per ti bere floket si kokashta ...alllaaaa

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ....po une qe i kam floket te gjate o goca i bie te rri tere diten?......joooo mendoj se eshte totalisht humbje kohe...sepse floket edhe me shkume duken shume bukur...jo po te harxhosh 4 letra higjenike ...hahahahahah per ti bere floket si kokashta ...alllaaaa
  mund ti beshe edhe me qorape te holla, si ato se pat veshe Nora te kenga magjike

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahha fix ...vetem se na duhen shume corape moj si i behet?

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahha fix ...vetem se na duhen shume corape moj si i behet?
  me qorap e kam provu dhe un vete , behet me let se ato ke parasysh se si zgjaten jan si elastike

  po mos mer qorap te reja moj rrushe, ti e din ato me nje te veshur prishen

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahhahahahahahahaha o rrushe ca ke pi sot?........

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahhahahahahahahaha o rrushe ca ke pi sot?........
  prit prit se nuk thash ti prish njeri po thash nuk jan se bejn shum un kam fjalen per qorap se mbathim jo per te brek moj hahahhahahahhase se u bem hor

 11. #11
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...kam mbet pa fjale ...hahahahhha

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...kam mbet pa fjale ...hahahahhha
  jo nuk mbete krejt pa fjal se the '' kam mbet pa fjal '' hahahhahahahha

 13. #13
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ......

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ......
  hahahhaha ja ketyre se ka kjo vajza veshe ne i themi qorape shiko keto me tenten


 15. #15
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  aaaaauuuu cismeve i thoni corape ju?........

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  aaaaauuuu cismeve i thoni corape ju?........
  o zot i madhe kjo nuk eshte mundur hahaha po jo pra ke par filmin pipi qorpe gjat apo pipi qizme gjat ? po ato se ka veshe ajo femra me ngjyr te bardh se duken nga avioni e lere nga afer me hahahhaa

 17. #17
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahahhaa oiiiiiiiiii tani i pash...epo jam per gjumesh moj rrushe...po me vjen qorri

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahhaa oiiiiiiiiii tani i pash...epo jam per gjumesh moj rrushe...po me vjen qorri
  uhhhhhhhhhhhh sa u qetsova tani se u morem veshe se per cfar corap behet fjal hahhahahha

  ik merre qorrin me vete se dhe un ika puc rrushe

 19. #19
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  uoooooo do ikesh the?..ku do vesh pa mua?...hajde merrem te flejme bashke...vec te marim dhe macen e labes hahahaha si thua?...

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  uoooooo do ikesh the?..ku do vesh pa mua?...hajde merrem te flejme bashke...vec te marim dhe macen e labes hahahaha si thua?...
  moj ty te iku truri pse te fle un me ty ahuuuuuuuuu po te isha qun me gjith knaqesin po he se hahahhahah

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Leter Nenes
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-10-2012, 08:20 PM
 2. Nje leter per ty
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-10-2012, 06:55 PM
 3. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2011, 04:58 PM
 4. LETER...
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-01-2011, 07:02 PM
 5. Leter mamase
  Nga Erlindi nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-02-2009, 02:20 PM