Cilat jan zakonet e shendetshme dhe te demshme tuaja ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Ide Cilat jan zakonet e shendetshme dhe te demshme tuaja ?

  Receta Gatimi

  Per te pasur nje shendet sa me te mir , besoj se te gjith e njohim anen teorike.....por jo gjithmon e vem ne praktik...
  Cilat jan ato zakone pozitive per shendetin tuaj , qe i beni ne perditshmeri....dhe cilat jan ato zakone te demshmee ndonjeher te paevitueshme per ju.....? Le ti ndajm sebashku...e pse jo te ndergjegjsohemi nga njeri tj

  Po filloj un e para...
  dy zakone pozitive qe i kam esht qe ha gjithnje mengje....dhe qe pi shum shum uj...
  kurse negativee...esht qe ha shum shpejt ndonjeher...ose ha dark von....

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  nje zakon negativ qe kam pas un (se tani se kam me) ka qen se nuk haja mengjes para disa kohesh, dhe me te vertet dobesohesha shum nga kjo gje.
  nje tjeter, po edheky negativ qe kam pas, ishte qe shpesh her flija pak gjum. kaq per sot negative
  pozitive , sdi gje un se cfar kam

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cilat jane ato 3 gjera pa te cilat s'dilni dot nga shtepia
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-07-2013, 09:48 PM
 2. 10 Zakonet qe kane femrat dhe meshkujt jo
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 11-06-2013, 03:49 PM
 3. 10 zakonet qė dėmtojne trurin.. !!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-04-2012, 08:58 PM
 4. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 24-09-2011, 01:52 PM
 5. ZAKONET E DASMAVE SHQIPTARE
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-09-2008, 10:18 PM