Ja pse Shqipėria ėshtė vendi qė duhet vizituar patjetėr nė vitin 2014


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ja pse Shqipėria ėshtė vendi qė duhet vizituar patjetėr nė vitin 2014

  Receta Gatimi


  Shqipėria ėshtė vendi mė i mirė pėr t’u vizituar nė vitin 2014. Ky ėshtė rekomandimi i Nate Robert, njė fotograf qė realizon foto nė mbarė botėn dhe qė i ka publikuar ato nė medituar mė tė mė dha nė SHBA e Australi. Vet ai ka vizituar rivierėn shqiptare duke sjell pamje mbresėlėnėse kryesisht tė bregdetit shqiptar.


 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Shqipėria me tė vėrtetė ėshtė njė vend i mrekullueshėm pėr tu vizituar.Fotografi ka bėrė njė punė pėr tu lavdėruar.

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sa e frikshme ajo fotoja nga llogaraja haha
  Padyshim qe jemi nje vend qe ja vlen te vizitohet.........Zoti na ka bekuar me pasurit e pafundme kulturore dhe natyrore....
  Po e di kush esht me e bukura....qe vendi jon me mir eksplorohet nga te huajt..se sa nga neve vet.... Shpenzojm per te vizituar vende te tjera...pa njohur mir thesaret tona...

 4. #4
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  kam pershtypjen qe edhe ata qe vinin do largohen !!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vendi ku dhuna ėshtė krenari pėr gruan!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-10-2013, 05:45 PM
 2. Vende Mahnitese qe duhet ti vizitoni patjeter!
  Nga ReniX nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-11-2011, 09:28 PM
 3. Cili eshte qyteti me i madh qe keni vizituar?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-05-2011, 10:40 AM
 4. Ja pse nuk duhet te ēohesh nga vendi yt kur je ulur ne autobuz
  Nga EMAUS nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-10-2010, 08:10 PM
 5. Keshillat per jeten. Duhet ti lexoni patjeter
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-08-2007, 05:17 AM