Cifti qė tallet me fotot e fejesės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Cifti qė tallet me fotot e fejesės

  Receta Gatimi


  Kur bėhet fjalė pėr fotot e fejesės, ėshtė e vėshtirė tė gjesh ide origjinale pėr setin. Nė shumicėn e rasteve, pozat janė tė njėjtat: ēifti qė kapet pėr dore, femra me duart rreth qafės sė mashkullit qė dashuron…

  Kėto gjėra janė parė mijėra herė, por nėse partnerėt ndėrrojnė rolet nė kėto poza, menjėherė ndeshim diēka qė nuk jemi mėsuar ta shohim.

  Marian Schembari dhe i fejuari i tij Elliot Speed kanė menduar tė bėjnė pikėrisht kėtė gjė pėr fotot e tyre tė fejesės.

  “Kur shikonim setet fotografike tė ēifteve tė tjera, vinim re qė nuk kishin asgjė tė veēantė. Ne kemi bėrė foto ku Elliot pozon si njė nuse e turpshme dhe jemi kėnaqur shumė”, thotė Marian.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mua smu duk ndonjegje tallje!

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Mua smu duk ndonjegje tallje!
  e kan then per arsyje ndrrim pozicion.. jan mesu femrat keq cdo her mi marr ne krahrore meshkujt ja provone dhe ju tani se nuk eshte let ajo peshe

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e gjon
  Anėtarėsimi
  Mar 2014
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Fotot nuk kane shume rendesi,rendesi ka sa psqyrojne realitetin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cifti i ri!
  Nga girl08 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 05:05 PM
 2. Cifti me i lumtur..
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 08:25 PM
 3. Cifti me i ri ne Shqiperi!
  Nga smocking2 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 08:37 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-08-2009, 09:48 PM
 5. Alarmi i rreme, banka tallet me policine
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-08-2009, 02:23 PM