Mjegull e pazakonte ne New York - Shiko fotot spektakolare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Foto Mjegull e pazakonte ne New York - Shiko fotot spektakolare

  Receta Gatimi

  New York ėshtė pushtuar nga nje mjegull e pazakonte. Fotografet si perher kane arritur te mahnisin me shkrepjet e tyre. Ne vijim po paraqes disa foto vertet spektakolare!

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Shumė foto spektakolare.Dorė artisti.

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shume u largove, mund te kishe qendruar ne milano ose torino te shifje mjegullen

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sa bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. E pazakontė, martesė treshe nė Brazil
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 08:24 PM
 2. Restorant nenujor me pamje spektakolare
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 10:58 PM
 3. Foto: Druri mė i pazakontė nė botė
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 10:00 AM
 4. Catherine Zeta Jones vuan nga anoreksia - Shiko fotot
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 04:01 PM
 5. Arratisje spektakolare nga burgu, tuneli u hap me njė lugė!!!
  Nga Erlindi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-03-2010, 05:22 AM

Etiketat pėr kėtė Temė