Receta Gatimi

Spotify rikthen Muziken Falas


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Muzikė Spotify rikthen Muziken Falas

  Pas bllofit me timer Spotify rikthen Muziken Falas per te gjithe perdoruesit. Me fjalen "timer" nenkuptohej se mund te degjoje vetem disa minuta muzik pastaj duhet te prijse disa ore per tu zhbllokuar koha. Personalisht ate periudhe e hoqa spotify!  Tani them se me duhet ta instaloj prap spotify, po ju? Cili eshte vendi juaj i preferuar per te degjuar muzike?

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  se dija kete une
  kur skam patur limiter ne degjim

  per PC e kame llafin

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Ke patur llogari Premium? Bllokimi ishte per ata Free.

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Tani do ta mar un

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  14
  Program interesant.Do e instaloj.

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  sherbimi nr. 1 per sa i perket muzikes! Te mbetat: Nuk funksionon ne te gjithe boten!

 7. #7
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16


  tani dhe me webplayer eshte bomb fare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Muzike nga Spotify
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 31-10-2014, 02:14 PM
 2. Mbi Muziken
  Nga catemidleton nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 10-06-2013, 01:58 AM
 3. Ndonje Code Premium per Spotify
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 17-03-2013, 08:11 PM
 4. Zbulohet lentja qe te rikthen shikimin
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 03:01 PM

Etiketat pėr kėtė Temė