Receta Gatimi

Propozoj iden time


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Propozoj iden time

  A mendoni se me mir do ishte se tema thashethem per vip te ket titullin'' Shtypi roz '',sepse aty ka dhe lajme te sakt e kjo me thashethem nuk me duket ne rregull.ose te pakten te hapet dhe nje nen forum aty te thashethemet

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  14
  Propopzim i drejtė

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Do te shqyrtohet mundesia per ta ndryshuar! Faleminderit per sugjerimin tuaj!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ne zemren time...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 02:04 AM
 2. Do ta jepja jeten time per...
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 01:39 PM
 3. Edhe 100 per veten time
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 05-09-2010, 03:22 PM
 4. Shkolle part-time??
  Nga andi_pg nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2010, 03:06 PM
 5. Balotelli: E di tė ardhmen time
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:22 PM