Receta Gatimi

Videoklipi Elvana Gjata - Disko Disco me Tekst


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Show Biz
  Anėtarėsimi
  Sep 2013
  Postime
  5
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Video Videoklipi Elvana Gjata - Disko Disco me Tekst

  Elvana Gjata Ft Kaos - Disco Disco  Mė nė fund, kėnga e paralajmėruar kohė mė parė, ‘Disco Disco’, ėshtė prezantuar edhe zyrtarisht. Elvana Gjata dhe Kaos janė protagonistė tė kėtij projekti, i cili mund tė bėhet hiti mė i ri.
  Pas viteve '90 Elvana i eshte drejtuar nje tjeter dekade, viteve te arta te diskos me nje pamje dhe interpretim qe te kujton skenat e programit "Soul Train" apo "Studio 54"

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  m'pelqej, po ma e mir m'u ka duk ajo me Mc Kreshen!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Kenge e lezetshme!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  E bukur nuk e kisha degjuar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Elvana Gjata Tekste - Lyrics
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-09-2013, 11:52 AM
 2. Videoklipi i ri i Elvana Gjata - Gjaku Im
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-04-2012, 10:43 PM
 3. Fituesja e Top Fest 8 - Elvana Gjata
  Nga flori_xhi nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-06-2011, 06:14 PM
 4. Elvana Gjata me videoklip te ri
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 04:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė