Nėse keni njė gjatėsi me pak se 1.63 m, ja disa kėshilla te vlefshme si te visheni per t’u dukur me te gjata.

Vishni veshje te ngushta dhe te shkurtra si Shakira (1.57 m)

Zgjidhni xhinse te ngushta te cilat do ua zgjasin kėmbėt si Sarah Jessica Parker (1.60 m)

Vishni pantallona apo funde me shtrat te gjate si Vanessa Hudgenss (1.55 m)

Vendosni rrip ne mes pėr njė strukture trupi me te mire si Eva Longoria (1.57 m)

Vishni fustane te shkurtėr si Kyli Minogue (1.57 m)

Zgjidhni veshje me vija vertikale si Nicole Richie (1.52 m)

Mos hiqni dore nga fustanet e gjate. Preferoni ndonjė me rrip ne mes si Salma Hayek (1.57 m)

Vendosni aksesore pėr te tėrhequr vėmendjen tek to dhe jo tek gjatėsia si Reese Witherspoon (1.57 m)

Respektoni harmoninė e ngjyrave ne veshje Rachel Bilson (1,57 m)

Kapini flokėt siper si Kim Kardashian (1,59 m)

Mos harroni asnjėherė kėpucėt me take si Natalie Portman (1,60 m)


Burimi: Ikub.al