Kam mesuar..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Kam mesuar..

  Receta Gatimi

  Kam mėsuar qė tė rritesh nuk do tė thotė tė festosh pėrvjetoret.
  Qė heshtja ėshtė pėrgjigja e duhur kur dėgjohet njė idiotėsi.
  Qė tė punosh nuk do tė thotė vetėm tė fitosh para.
  Qė miqtė fitohen duke treguar se cilėt jemi realisht.Qė miqtė e vėrtetė qėndrojnė me ne deri nė fund.Qė gjėrat e kėqia shpesh fshihen pas njė pamje tė parė tė mirė.Qė natyra ėshė gjėja mė e bukur e kėsaj jete.Qė kur mendoj se di gjithēka, ende nuk di asgjė.Qė njė ditė e vetme mund tė jetė mė e rėndėsishme se shumė vite.Qė mund tė bisedosh me yjet.Qė mund t'i rrėfehesh hėnės.Qė mund tė udhėtosh nė pafundėsi.Qė ėshtė e shėndetshme tė dėgjosh fjalė tė mira.Qė ėshtė e nevojshme tė ėndėrrosh.Qė mund te jesh femijė gjatė gjithė jetės.Qė qėnia jonė eshtė e lirė.Qė Zoti nuk tė ndalon tė bėsh diēka nė emėr tė dashurisė.Qė tė vetėgjykohemi nuk ėshtė dhe aq e rėndėsishme, kur nė tė vėrtet ajo qė ka rėndėsi ėshtė paqja shpirtėrore.E mė nė fund kam kuptuar qė nuk mund tė vdesėsh pėr tė mėsuar tė jetosh.

  Po ti cfar ke mesuar?

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kam mesuar nje vrim ne uj per kte sezon ....ncncnc

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ....Tė besosh nė dashuri, sot tė quajnė ėndėrrimtar,
  Ta vlerėsosh dhe ta kėrkosh pėrkėdheljen,
  Tė shprehėsh ndjenjat qė ke nė zemėr,
  Rrezikon tė tė pėrqeshin pas krahėve.
  Njeriu qė ende guxon tė ėndėrrojė, harron se ėshtė vetėm njė dritė e vetmuar nė kopshtin e madh pėrplot me ėndrra tė shuara.
  A thua, vallė, duhet tė heqim dorė nga ėndrra jonė, vetėm e vetėm pse tė tjerėt i kanė vrarė tė vetat?
  Nėse nuk guxojmė ta vlerėsojmė mė tė bukurėn nė zemėr, atėherė ē’tjetėr gjė e bukur mbetet pėr tė jetuar?
  Le tė tė quajnė ėndėrrimtar!
  Ėndėrro, se jo tė gjithė ata qė marrin frymė me tė vėrtetė jetojnė!....

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ....Se Kjo eshte nje bote e padrejte!....Asnjehere nuk do te kesh ate cka te takon......

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ....Nuk ka lot te pare apo te fundit....ka vetem lot qe zberthejn shpirtin..!!

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Qe ligji eshte i barabarte per te gjithe....por kjo vetem ne teori.

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...se brenda nesh shkelin shumė njerėz nė jetė....dhe gjurmėt mė tė mėdha...i lėnė ata qė ecin nė maje tė gishtėrinjve.....

 8. #8
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Kam mesuar se vetmia eshte paqe....Dhe sa me shume flas me njerez....aq me shume e besoj kete....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kam mėsuar...
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 28-10-2014, 01:50 PM
 2. disa menyra per te mesuar englisht me mir ?
  Nga Vlera Beqiraj nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 08:09 PM
 3. Nje faqe per te mesuar Frengjisht
  Nga ReniX nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-02-2013, 05:44 PM
 4. CSS Hapat e para per te mesuar CSS - Cascading Style Sheets
  Nga Al Capone nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 02:24 AM
 5. Ja disa nga gjėrat qė kam mėsuar nga jeta!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-06-2011, 07:14 PM