Receta Gatimi

Ju lutem ne ndihmoni - Windows Update


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e FrancVogli
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  16
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Ju lutem ne ndihmoni - Windows Update

  Djem ju lutem kam gati 2 or qe pc kam len ndezuar problemi eshte ky.
  Ja edhe foto
  http://i60.tinypic.com/262qe0j.jpg
  Doja te dija si ta rregulloj sepse disa me than shtyp F8 amo kur hisha me safe mode prap me dilte ?
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  ne s'gaboj dicka nuk u be sic duhej gjate procestit update
  prandaj dhe windows po kthehet ne gjendjen para update

  provo kete
  http://support.microsoft.com/kb/971058

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e FrancVogli
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  16
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ja po e provoj edhe kthej pergjigje.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Kujdes me titullin e temes... pershkruaj problemin dhe mos perdor fjalet, ndihme, urgjente, help!

  Faleminderit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė Azhornoni/Update Drejtuesit/Drivers nė Windows
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 10:00 PM
 2. Problem hostgator ju lutem me ndihmoni
  Nga FrancVogli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-08-2013, 05:17 PM
 3. Windows 7 update
  Nga argent nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 29-11-2011, 10:34 AM
 4. Me ndihmoni me paypal
  Nga edli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-01-2010, 09:09 AM