Receta Gatimi

Microsoft prezanton Surface Pro 3 - mė i madh, mė i hollė dhe mė i shpejtė (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Foto Microsoft prezanton Surface Pro 3 - mė i madh, mė i hollė dhe mė i shpejtė (foto)

  Microsoft sot ka prezantuar tabletin e ri, Surface Pro i cili ka ndryshime te dukshme ne krahasim me paraardhesit e vet! Ekrani i ketij te fundit karakterizohet me diagonalen 12 inē dhe eshte 9.1mm i holle dhe peshon 1,8kg me pak. Brenda kesaj shtepize, eshte CPU-ja e gjenerates se re te Intel, duke filluar nga Core i3 deri tek i7. Pa u befasuar, pajisja do te vije me Sistemin e Operimit Windows 8.1 si dhe tastiere e re Type Cover e cila eshte dukshem me e mire se sa paraprakja. Microsoft Surface 3 do te jete ne dispozicion per para-porosi duke filluar nga neser, me ēmimin prej $799 me CPU i3. Hapesira per ruajtjen e te dhenave sillet nga 64 deri ne 512GB dhe ajo RAM nga 4 deri ne 8GB.


  Foto

























 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Shum i bukur ky

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Microsoft Surface Pro do te vije ne Janar
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2012, 01:39 AM
 2. Microsoft Surface me Windows 8 ne Tetor
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 04:11 PM
 3. Microsoft Surface do te vije vetem me Wi-Fi
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 06:33 PM
 4. Ēmimi i Microsoft Surface do te filloje nga 599 Dollare
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 04:39 PM
 5. Microsoft Surface - Tablet i ri me Windows 8
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 19-06-2012, 12:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė