Hiq Auto-Play Video ne Facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up Hiq Auto-Play Video ne Facebook

  Receta Gatimi

  Auto-Play Video eshte nje funksion i ri ne Facebook. Nese keni nje lidhje me internetin e cila varet nga konsumi, kjo veēori mund te rrisi shume konsumin dhe sigurisht mbarimin e bandes apo rritjen e llogarise per lidhjen.

  Per te hequr kete opsion shkoni tek Video Settings dhe zgjidhni OFF!

  Te njejten gje duhet te beni dhe ne telefonin Celular.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  s'kom qysh me hek se kurr se kom pa :v haha!

  Flm per guiden!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Google Play Music lansohet edhe ne Europe
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2012, 02:05 AM
 2. 3.2 - Si tė postojė nė forum njė Video nga Youtube apo Facebook
  Nga Lirenti nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 02:54 PM
 3. A po bėhen testime pėr video-biseda nė Facebook?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-01-2011, 09:18 PM
 4. Face Me mundėson video-chat nė Facebook?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 05:41 PM
 5. “Play.me”, kanali i parė muzikor live nė Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2010, 05:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė