Receta Gatimi

Homoseksualėt e parė qė bėhen prindėr, shpėrthejnė nė lotė (Foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Moti Homoseksualėt e parė qė bėhen prindėr, shpėrthejnė nė lotė (Foto)  “Dashuria nuk ka ngjyrė, gjini ose preference seksuale, ajo ėshtė e pakushtėzuar”, kanė thėnė dy homoseksualėt BJ Barone dhe Frankie Nelson.


  Ata tė dy janė homoseksualė dhe janė bėrė baballarė pėr herė tė parė.

  Kur ėshtė fjala pėr tė ndjerė emocione, ata ndjejnė si gjithė tė tjerėt dhe nė kėtė ēast tė veēantė kanė shpėrthyer nė lotė./shqiptarja.com/ 2. #2
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Sa e shpifme zot na ruj nga keto lloj njerezish

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  hahaha te shkretet....perderisa kan qar....do te thot qe e perjetojn vertet ate moment

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ...Sa inat me vjen qe nuk kuptoni dot se dashuri eshte pertej fizikut ...binduniiiiiiiii....ata duan shpirtin e njeriut...jo gjinin e tij....binduniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....s epse ata jane me te vertet se kushdo tjeter ne bote...gjerat i kane se brendshmi dhe jo jasht tyre....

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Na e shpifen ..

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  WTF, puci puci...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ne pritje te denimit me vdekje.......behen prinder.
  Nga 3r1k0 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 09:02 PM
 2. Elton John dhe partneri i tij bėhen prindėr
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 09:56 AM
 3. Birrė vetėm pėr homoseksualėt!
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 10:47 PM
 4. Foto te Vipave me pare dhe tani
  Nga EMAUS nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 05:49 PM
 5. Angli, 10-vjeēarja dhe 13-vjeēari bėhen prindėr
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2007, 03:22 PM

Etiketat pėr kėtė Temė