Model flokėsh qesharak pėr t’i rėnė nė sy njė vajze tė re


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Model flokėsh qesharak pėr t’i rėnė nė sy njė vajze tė re

  Receta Gatimi  Njė mesoburrė kinez ka bėrė njė prerje shumė tė ēuditshme flokėsh nė mėnyrė qė tė dukej mė i ri, por nė fakt u duk mė qesharak.

  54-vjeēari Wu Lei ka shpjeguar se donte t’i tėrhiqte vėmendjen njė vajze 23-vjeēare e cila i kishte refuzuar avancimet e tij. Pasi e pa me modelin e ri tė flokėve, ajo i tha qė dukej si personazh filmash vizatimorė duke i qeshur nė fytyrė.

  Ja ēfarė thotė vajza: “Ai ėshtė shkencėtar dhe ka njė punė shumė tė mirė. Jam e habitur si nuk ka gjetur dikė tė moshės sė tij, por ndoshta nuk e ka gjetur sepse sillet akoma si fėmijė.”

  “Doja tė dukesha i ri qė t’i bija nė sy asaj, ose kujtdo vajze tė re”, thotė Wu Lei.

  / Top Channel

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahha sikur ka vendos ndonje cop tulle ne kok

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A kam rene ne dashuri ?!
  Nga landi i nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 07:38 PM
 2. Ushtrime per te rene nga pesha
  Nga ReniX nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 10:12 PM
 3. Si ta shpėtoni telefonin e rėnė nė ujė?
  Nga olsii nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 08:11 PM
 4. Majmuni mė qesharak me mjekėr
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-12-2010, 08:15 PM
 5. Modele Flokesh
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 09:43 AM

Etiketat pėr kėtė Temė